Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megcsókoljam a következő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsókoljam a következő ilyen alkalommal?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki nekem bejön, viszont "csak" barátok vagyunk. Ma sétáltunk a városban, beszélgettünk és hülyeségből mondtam valamit amin kicsit megsértődött és durcizott egyet. Abban a pillanatban arra gondoltam, hogy most meg kell csókolnom, de nem volt hozzá bátorságom, és visszagondolva meg kellett volna tennem.

Szerintetek legközelebb megtegyem, vagy mit csináljak???



2012. nov. 27. 16:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb tedd meg,aztán majd kiderül,hogyan reagál rá.Ha meg sem próbálod,semmi nem fog történni,aztán bánhatod.
2012. nov. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg,és reménykedj.
2012. nov. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

köszi szépen.

Egyébként attól ijedtem be, hogy elég sokan voltak körülöttünk és eléggé a lány hangulatától is függ hogyan reagál :/ magyarul nem akartam mindenki szeme láttára beégni, mivel előtte sértődött meg rám kicsit

2012. nov. 27. 17:04
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
tedd meg és örülj...
2012. nov. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm tényleg. Legközelebb erőt veszek magamon!
2012. nov. 27. 17:10
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Olyan helyen ne tedd meg, ahol sokan vannak. A lányoknak fontos az első csók...

De figyelj. Egy csók már nagy lépés. Én ugyan díjazom, sőt, imádom, ha a srác, aki nagyon bejön nekem, hirtelen megcsókol, úgy, hogy még nem is járunk.

Tudom, nem kérdeztél rá így konkrétan, de biztos vagy benne, hogy ez nem korai?:) Mióta ismeritek egymást? Csak mert ha nem akarsz beégni, mondanám, hogy nem minden eset végződik jól.

Bár ahogy így elolvastam ezt a kis történetet, bátor csávónak tűnsz, nem ilyen kis (b*zirudi) nyuszinak, ami alapból díjazandó!:)

Hány éves vagy?

Én szurkolok;) Mikor találkoztok legközelebb? ( Ez egyáltalán egy randi volt?)

16/L

2012. nov. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

én 18 vagyok a lány 15 éves és már elég ideje vagyunk barátok úgy gondolom :D itt az ideje tovább lépni

egyébként nem randi volt, csak sétáltunk a városban suli után.

Arra gondoltam, hogy hamarosan szülinapja lesz, kihívom talizni kettesben és úgy teszek mintha ajándékot adnék neki, megkérem csukja be a szemét és megcsókolom. Vélemény???

2012. nov. 28. 19:41
 8/11 anonim válasza:
100%
Jó ötlet. :D De azért előtte lehet, hogy utána kéne járni annak a kérdésnek, hogy te is bejössz-e neki. :)
2012. nov. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
72%
Szerintem ez egy nagyon jó ötlet, de azért ajándékot is adhatsz neki, ha esetleg a dolog nem úgy sülne el, ahogy kellene...(:
2012. dec. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
oké köszi szépen a megerősítést :)
2012. dec. 2. 13:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!