Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ciki lenne összejönni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki lenne összejönni egy nálam fiatalabb fiúval? (többi lent)

Figyelt kérdés
Ugyan abban az általános iskolába jártam ahova most ő,csak én már elballagtam. Igazából a suliban még nem is nagyon voltunk jóba,mostanában keresett fel,ugyanis múltkor voltam vásárolni és összefutottunk. Még aznap este bejelölt facebookon és rám írt. Már egy ideje beszélgetünk és kialakult valami.Nagyon rendes! Szombaton megyek barátnőmmel plázázni és ő is akar jönni.Barátnőm meg furcsának találja,hogy ő soha nem szokott plázába járni,főleg nem lányokkal. Inkább nem mondtam semmit barátnőmnek,hogy lehet miattam akar jönni velünk. A fiú most hetedikes(13 éves) majd valamikor nyáron tölti a 14-et. Én viszont most januárban leszek 16 éves és kilencedikes vagyok... :) Nagyon gáz a korkülönbség?

2012. nov. 28. 23:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz a mai világban a tizenéves korkülönbség se gáz :) egyépként ahogy érzed ha tetszik neked akkor miért ne?
2012. nov. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz :) Talán mert én is voltam már fiatalabb fiúval.
2012. nov. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
59%
Juj... nem a három év gáz, de egy 13 évessel, most komolyan?
2012. nov. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Én 4 évvel vagyok idősebb a páromnál, Ő 22 én 26. Nálunk működik minden... viszont ha fiatalabbak lennénk akkor nem mentem volna bele... azért egy 13 éves fiú szerintem még elég éretlen.
2012. nov. 29. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
26%
OFF: Egy kilencedikes lány miért ül a net előtt éjfélkor?
2012. nov. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
59%

szerintem nem.ha a fiú elég érett :)

nekem egy ismerősöm 16 éves, és egy ötödikes fiúval jár.. (na ez gáz.)

2012. nov. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Minimókuus ***** válasza:
Nekem 13 éves barátom van, több mint 3 hónapja vagyunk együtt és egyátalán nem zavaró a korkülönbség, csak vetkőzd le azt, hogy érdekel mások véleménye :D amint ez sikerül már semmi akadály :D
2012. nov. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Szia !

hát , attol függ mit jelent az , hogy "összejönni" ?

ugy gondolom egy 13 éves gyerekkel nem fogsz komolyabb kapcsolatot létesiteni , mint pl.: Szex (ami nagyon fontos egy párkapcsolatban ) még szerintem kezdeni se tudna veled semmit hiszen még csak most "serdülget" :) De kérdésedre a válaszom : a korkülömbség fiataloknál számit , idösebbeknél már nem . De ezt te saját magadnak kell eldöntened , de szerintem adj esélyt a veled egy koruaknak .

2012. nov. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
40%

Miért lenne a szex fontos nekik, főleg ha csak most lesz 16 éves?! nem értem...-.-

na egyébként.

Szerintem ha tényleg annyira nagyon megéri, akkor vágjatok bele. Az én sulimban sok olyan van hogy kb 2 évvel fiatalabb a srác a lánynál. dehát azok a fiúk már 16-17 évesek! és tudjuk hogy a fiúk későn érők... hát.. nem tudom mit mondjak. nem akarlak lebeszélni de sztem egy kicsit azért durva a helyzet..:S

2012. nov. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat! eddig nekem is idősebb pasijaim voltak (17,18,19 évesek) de ő annyira cuki... :)

vasárnap akar velem találkozni... :D és,hogy miért ül egy kilencedikes lány éjjfélkor a gép előtt? :)) azért mert nincs kedve aludni ;)

meg nekem nincs suli :) olyan suliba járok ahová 2 hetente kell bejárni tanulni. 1 hét suli, 1 hétből 2nap gyakorlat... :D

2012. dec. 1. 03:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!