Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szedhetném össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szedhetném össze minden bátorságom?

Figyelt kérdés

Szorongásos vagyok, pszichiáterhez, és pszichológushoz járok emiatt. Emiatt a szorongás helyett nem volt még barátnőm, ha tetszett is valaki, csak úgy hagytam az egészet, nem is próbálkoztam.

A pszichológusom szerint nem vagyok rossz társaság(én azt gondoltam magamról, hogy rossz társaság vagyok) és szerinte sok érdekes dolog van a tarsolyomban, csak ki kellene használnom.

Illetve említette, hogy most valahogy teljesen pozitív a kisugárzásom, mondta hogy a piros felső is jó színválasztás(am a feketét szeretem) és hordjak sok színes felsőt.


Na most. Eddig hagytam minden csajt veszni, aki megtetszett. Meg sem próbáltam. Most megint van egy kiszemelt, csak attól tartok, őt is elszalasztom. Őt már végképp nem kellene, eleget elszalasztottam, őt meg akarom ismerni.

Néha láttam a suliban, szóval csak ritkán látom. FB-n kellene ráírnom, és a továbbiakban találkát stb-t megbeszélnem vele. Ha úgy van, szívesen járnék is vele.

Még sajnos mindi nem vagyok elég magabiztos... A képemre nem mondták h ronda, sőt sokak szerint elég jól nézek ki, szóval ezzel nem lesz baj.



2012. nov. 29. 18:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Csak lazán, de magabiztosan! :)

Öreg, nagyon kevés ember van, akinek sikerül elsőre megtalálnia élete szerelmét. Próbálkozni kell :) fognak csalódások érni, ahogy mindenkit, de ezekből lehet építeni. Hajrá :)

2012. nov. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!