Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges, hogy azért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy azért nem találom az igazit, mert már megtaláltam?

Figyelt kérdés

Igazából annyira sosem kerestem.

De tavaly megismertem egy lányt, és valamiért már az első pillanattól fogva tudom, különleges lány.

Telt múlt az idő, rájöttem hogy egy csendes visszahúzódó lány, szinte olyan mintha a testvérem lenne. Nagyon nyugtalanított mindig amikor ránéztem, mert mintha valami fura lenne, izzana a levegő, és olyan, mintha ismerném. Azelőtt sosem láttam, mégis olyan, mintha mindig is ismertem volna.

Nem próbálkoztam nála mert fb szerint van barátja, de nagyon úgy tűnt hogy én sem vagyok semleges neki.

Mostanság keveset találkozom vele, de amikor találkozom, mindig olyan furcsa érzésem van vele kapcsolatban, és amikor egymásra nézünk, olyan kedvesen őszintén mosolyog és köszön.

Szerintetek?



2012. dec. 7. 17:41
1 2
 1/13 ASOT ***** válasza:
A válaszom...egy határozott talán.
2012. dec. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

és szerinted érdemes lenne közelebb kerülni hozzá? Már ha ő is akarja.

Sosem láttam még olyat mint ő.

2012. dec. 7. 17:43
 3/13 ASOT ***** válasza:
100%

egy próbát megér nem?? van időd még bőven másikat keresni ha nem jön össze, nem??

De igen.

Hát akkor meg??

Ne sz@rakodj!

2012. dec. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Lehet azért nem találod az igazit mert vesztegeted az időd egy hamisra?
2012. dec. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

nem vesztegetem hamisra. Nem találom az igazit.

Nagyot röhögnék magamon, ha az a lány lenne az igazi, akit itt leírtam.

2012. dec. 7. 18:02
 6/13 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok és miben nyilvánul az meg, hogy találkoztok?


Hol találkoztok? Szervezett programotok van közösen?

2012. dec. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
21 évesek vagyunk, és néha összefutunk a suliban. Tavaly csoporttársak voltunk.
2012. dec. 7. 18:17
 8/13 A kérdező kommentje:
szóval tavaly nap mint nap találkoztunk, voltak beszélgetések is de semmi komoly.
2012. dec. 7. 18:18
 9/13 anonim ***** válasza:

Egy egyetemre jártok?

Akkor majdnem minden nap találkoztok, marha könnyen ki tudod puhatolni az érzéseit.

2012. dec. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
nem találkozunk minden nap mivel nagy a főiskola, és nekik máshol van órájuk más időben
2012. dec. 7. 18:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!