Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Igaz az/ van benne valami,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az/ van benne valami, hogy valaki akkor toppan be újra az életedbe, mikor te már sz@rsz rá, már nem érdekel vagy azt hitted soha többé nem hallasz felőle, nem látod?

Figyelt kérdés

2012. dec. 7. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:

nekem 3x is volt ilyen, 1x szakitás után 1 honappal jött vissza a csaj,

másik 2 csaj: egyik szakitás után 3évvel, másik 2évvel,

és mind a 3 lány velem szakitott,ök hagytak el

2012. dec. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
biztos rólam beszélsz!
2012. dec. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van benne valami. Nekem is volt egy régi szerelmem, aki miatt 2 évet szenvedtem, mert össze-vissza szívatott, kihasznált..stb. 2 évvel később akkor talált be újra, mikor nekem már új kapcsolatom volt kialakulóban, újra szerelmes voltam..stb. Engem nem hatott meg, lazán elküldtem melegebb éghajlatra.
2012. dec. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2# válaszoló: fiú vagy v. lány?
2012. dec. 7. 21:45
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már ilyen, első barátom 2 év múlva keresett fel hogy engem szeret, és azóta is minden évben felkeres, hogy engem keres minden lányban. Az együttjárásunk óta 7 év telt el.

Második barátom fél évvel a szakítás után jött volna vissza könyörögni, mikor én már végleg továbbléptem rajta.


22/L

2012. dec. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen sajnos. Nálam is ez történt. A pasi kidobott, totàlisan bele voltam zúgva, összeroppantott. Majd 6 héttel késöbb felkeresett, hogy kezdjük újra. Én hülye belementem. Kihasznált. Szexre kellettem neki. Aztàn ismét eldobott. Mivel három a magyar igazság, harmadjára is megpróbálta. De én bármennyire is szerettem anno, soha nem fogadtam vissza. Itt tanultam meg, hogy bármennyire szereted az exet, soha ne fogadd vissza! Nem véletlenül volt vége.
2016. dec. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!