Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Félénk fiúknál hogy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénk fiúknál hogy lehet kezdeményezni? Nem veszik tolakodásnak?

Figyelt kérdés
Mondjuk ha csak úgy odamegyek hozzá beszélgetni, rámosolygok stb.

2012. dec. 9. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
tolakodasnak?:) nem! sott...
2012. dec. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Pont úgy, ahogy írod. Hozzád hogyan leeht odamenni, hogy nem veszed tolakodásnak?
2012. dec. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A félénk fiúk is a félénk lányokhoz hasonlóan belül szinte majd meghalnak, hogy egy lány/fiú odamenjen hozzájuk beszélgetni de készülj arra, hogy nagyon zavarban lesz az elején.
2012. dec. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én félénk fiú vagyok és mindig is arra vágytam és vágyom ma is, hogy egy lány odajön hozzám és leszólít végre, de sajnoos csak több évvel ezelőtt volt az első és egyetlen olyan élményem, amikor egy lány odajött hozzám és elhívott magukhoz, mert tetszettem a barátnőjének, azóta sem történt semmi. :S
2012. dec. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden félénk fiú nevében mondhatom, hogy másra se vágynak csak, hogy egy nő kezdeményezzen náluk :)
2012. dec. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem venném annak sőt, alighanem felbátorítanál :)
2012. dec. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!