Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az van hogy 2 évig jártam egy osztályba a fiú osztálytársammal és nagyon tettszett és szerelmes is voltam be de nem volt semmi köztünk de oszt. Kiránduláson meg akart húzni de nem történt semmi aztán elmentem egy másik suliba ez alatt összeismerkedtem a mostani párommal kit tiszta szivemből szeretek, imádok és vele élek már és télleg mindent megkapok tőle de visszamentem abba a suliba ahonnan elmentem de nem abba az osztályba járok ahova a srác de szoktam vele hülyéskedni és stb és itt jön a baj az hogy ez a srác tetszik megint és. Olyan testi vonzódást érzek iránta és bánom hogy nem történt meg (nem vagyok fajta aki csalja a párját jobbra-balra) és olyan mintha vagyis kivánom és vannak álmaim vele hogy megcsókol stb, pedig istenemre esküszöm hogy a páromat imádom és 1,5 éve eggyütt vagyunk de nemtudom hogy ilynekor mi a teendő? Mit csináljak? Kérlek segitsetek, és értelmes ne oltogatós válaszokat szeretnék kapni :D

2012. dec. 10. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
huhh szar ez ilyen fiatalon, de a párodat ne csald meg azért, valahogy verd ki a fejedből...
2012. dec. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha szereted a pasidat, akkor kerüld el jó messzire a "régit". Mást nem tehetsz - majd elfelejted.
2012. dec. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
én próbálom elkerülni de mindig találkozom vele az iskola falai között de viszont a páromat nem akarom megcsalni :( pedi annyira kivánom :( de a párommal a szex is tökéletes..de akkor velem van a baj??????
2012. dec. 11. 19:43
 4/4 A kérdező kommentje:
egyre rosszab az hogy ne foglalkozzak vele..egyszerűen érzem a hiányát..annyira hiányzik..most is voltam el bulizni barátnőimmel és ugy volt hogy ők is ott lesznek és nem voltak ott vagy csak én nem láttam (talán jobb is) és..és tiszta rossz érzés volt nagyon szarul éreztem magam e miatt...:( valaki tudna nekem segiteni?? privát?? megköszönném..:D
2012. dec. 17. 20:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!