Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tudnátok tanácsolni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dimitri 21 kérdése:

Ti mit tudnátok tanácsolni?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel 3 hónapja ismerjük egymást, nem mondanám komoly kapcsolatnak, de megkedveltem nagyon tényleg, mert minden jó volt vele. Múltkor elmondta hogy ő a csokifagyit szereti de azért a vaníliába is belenyal néha, tehát vannak neki barátnői akikkel összefekszik. De örül hogy milyen jó velem és komoly kapcsolatot szeretne. Teljesen felfordult a gyomrom, pedig azt hittem korábban, hogy az ilyen engem nem zavarna egyáltalán. Nem tudok már ugyanúgy nézni rá, teljesen viszolygok tőle, lerombolta a róla alkotott képemet teljesen. Minek mondta el egyáltalán? Miért van ennyi beteg, aberrált nő? Ti mit tennétek a helyemben?

2012. dec. 12. 00:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanezt éreztem én is pár hónappal ezelőtt. Mindenki azt hiszi, hogy hűűű, a tökéletes nő, meg majd hármasban...


Lónak a... azt! Ellenkező esetben mi lenne: "drágám, szeretlek, de dug a Pityu." Mit szólna a csaj? Ugyanezt.

2012. dec. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha kiábrándultál, akkor ez van.
2012. dec. 12. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szögezzük le nem beteg, és nem is aberrált.

Ha nem tetszik azt elmondod neki, és megbeszélitek. (Ne kérd meg arra h ne feküdjön le másik lányokkal, hiszen azt azért csinálja valószínű mert élvezi.)

Ha kiszerettél belőle, akkor ez nem is kérdés, szakítani fogtok úgyis(előbb vagy utóbb), ha pedig meg tudjátok oldani, és te el tudod olyannak fogadni amilyen akkor ebből nem lesz gond. :)

2012. dec. 12. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
első válaszoló: ez egy mocskos érzés, és te mit csináltál? vagy mi történt ezután?
2012. dec. 12. 01:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Párom (is) közölte velem,ha biszex vagyok/lennék,akkor szakítana velem.. Nem értem miért?! Hisz vele vagyok,pt szeretem. Még jó,hogy nem tudja,hogy tényleg biszex vagyok..
2012. dec. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem eszik olyan forrón a kását!...

Az apám azt mondta, ha megtudná, hogy a gyereke bxzi, megőlné... Aztán megtudta, hogy BI vagyok és míg élt nagyon szeretett... sőt, a barátomat is szerette!

A nejem is megtudta és arra kért, hogy elfogadja, de ne tudjon róla és ne csaljam meg nővel, mert a nő konkurencia, de a pasimmal nem tud konkurálni. 10 évig éltünk együtt, majd szétváltunk - nem ezért! A sors iróniája, azóta egy nővel él együtt...

Én meg kresnék egy helyes, egészséges, 30-as fiút, aki szereti a férfias, megbízható, széles látókürű, szexkedvelő érettebb pasit!

2012. dec. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5#


Elég gáz, ha ezért szakítana veled. Az érzéseket kéne nézni meg a szerelmet. Én például nem vonzódok szexuálisan a férfiakhoz, viszont egyes pasik bejönnek. Beléjük is tudnék szeretni, de azt mér nem viselném el ha hozzám érnének.


Ellenben a lányok közül meg aki megtetszik az kell nekem, de hosszú kapcsolatra és bezsognok de nagyon. :D És ha szeretek valakit, nem kell más.

2012. dec. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!