Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A szerelem és a boldogság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelem és a boldogság összefügg? Vagy aki szerelmes nem feltétlenül boldog a párja mellet?

Figyelt kérdés

2012. dec. 13. 16:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, ha sok a konfliktus, vagy nem tudja eltalálni a párja, hogy mit akar.
2012. dec. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

a szerelem nem függ össze a boldogsággal a elég sok esetben.

Amúgy a szerelmes meg a párod is ha jobban végiggondolod mást jelentéssel bír.

A szerelmed az akiért a szíved dobog de nem éppenséggel a párod akivel tökéletes a hangsúly. A szerelmeddel nem éppen lehettek egy hullámhosszon míg a pároddal nagyon egyformán gondolkoztok. A kettő nem üti egymást a szerelemed lehet egyben a párod is. A párjával általában teljesen jól megvan az ember hisz a PÁRja olyan mint két kirakós ami tökéletes összeillik. De hallottuk már azt is hogy az ellentétek vonzzák egymást ebből lehet szerelem. Persze ezt a két szót használjuk egy és ugyan arra a kifejezésre, de ha belegondolunk nem hiába van rá két szó.

2012. dec. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És mi van akkor ha a szerelmed meg a párod egy és ugyanaz, viszont a párod/ szerelmed egyszer azt mondja boldog melletted azért mert vagy neki utána meg azt hogy nem volt melletted boldog. És úgy hogy a két mondat között (tehát hogy boldog melletted és az hogy nem boldog melletted) mindössze 3 nap telik el?
2012. dec. 13. 16:39
 4/8 anonim ***** válasza:

Megvilágosodott valami a fejében amit eddig nem tudok és amikor erre rádöbbent rájött hogy nem is ezt akarja. - valószínűsítem.

Vagyis az ember mindig változik. Vannak olyan helyzetek az életben amelyek megváltoztatják egyes emberek életfelfogását ezáltal az életér.

Szóval igazat mondott 3 nappal ezelőtt hogy boldog veled de aztán történt valami a fejében amitől ráébredt valamire és ez a gondolkodás móddal már nem tud boldog lenni melletted.

De hogy mi volt ez a dolog azt tőle kell megkérdezned. Az is lehet hogy benned valami amin még tudsz változtatni. De általában az ilyesfajta megvilágosulások mélyebbről jönnek és a személyiségre hatnak. Szóval nem te vagy a hibás.

2012. dec. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kérdeztem tőle de konkrét dolgot nem tudot mondani, nem is mondott csak azt hajtogatja folyton,hogy én mennyire rosszul " viselkedtem meg ilyenek...

Tudok változni mert már más lettem csak ő erre nem kíváncsi, és nem nagyon hiszi el pedig már mondták neki..

Tudom hogy nem én vagy nem csak én vagyok a hibás, de ha az emberbe belé verik hogy mindenért te vagy a hibás, azért az elég nagyot tud ütni, és elég mély nyomot hagy az emberben..ép elegendőt, hogy ezen túráztassa magát nap mint nap.

2012. dec. 13. 22:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Bár a szerelem egy múló állapot, én nem lennék képes olyannal összekötni az életem, akibe már kezdetben sem voltam szerelmes. A férfi-nő kapcsolat alapja a szerelem, erős vonzalom. ha ez már kezdetben sem adott, ilyen alapon a bátyámmal is együtt élhetnék... Vagyis éppolyan fontos szerintem mint az, hogy hosszú távon is kijöjjön egymással a pár 2 tagja.
2012. dec. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ha kezdettől megvan/megvolt a szerelem?
2012. dec. 17. 20:29
 8/8 anonim ***** válasza:
En voltam nagyon szerelmes, (viszonzottan) es nagyon boldogtalan ugyanakkor. Nem tudtuk kezelni a nagy szerelmet, es sok mas dologban sem egyeztunk (eletvitel). A szerelem egy erzes, de egymagaban edeskeves egy jo kapcsolathoz. Aztan pedig kisebb langu szerelemmel mar evek ota sokkal, es egyre boldogabb vagyok mint azzal a masikkal.
2012. dec. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!