Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 8 év után semmi szerelem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8 év után semmi szerelem, csak némi szeretet, talán megszokás? Jobban belegondolva már 2 év után sem volt komoly érzelem. Részemről.

Figyelt kérdés

Csak nem tudok lépni. Vagy nem akarok? Vagy félek, h ő mással jön össze, én pedig talán senkivel..? Vagy kényelmes ez nekem, csupán ennyi lenne..

A szexet élvezem vele, de a csókot nem, pedig régebben szerettem csókolózni. Szívesen simogatom őt, de ő folyamatosan azzal esz, h masszírozam.

Talán idetartozik még, h a családját sosem bírtam, népes és hangos família.

A lány naiv és odaadó, ragaszkodik hozzám, bár nem tudom, h miért.. Csinos, csak butus kicsit, nincsenek céljai, minden jó neki, ahogy van, nincsenek barátai, ezért mindig rajtam lógna és igen féltékeny. Arra is nehezen vettem rá magam, h gyűrűt vegyek neki, komolyabb dolgokra még nehezebb lenne rámennem, úgy érzem. Csak hát, már 31 vagyok..

Nekem is csak kevés barátom maradt, kicsit céltalan és motiválatlan vagyok én is, hiányzik a lány, aki "húz", akiért bármit érdemes..

Hogy mi a kérdés? Inkább véleményeket várok, ki-hogy látja?



2012. dec. 14. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne rabold tovább az idejét!
2012. dec. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szakítsatok, neked sem jó, illetve neki sem jó, hogy hazugságban él, még úgy sem, hogy fogalma sincs róla.
2012. dec. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Így is hat évet elszúrtál. Lépj, méghozzá minél előbb.
2012. dec. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne maradj vele ! Abba gondolj bele, hogy még mennyi évet kell leélnetek együtt, és előbb utóbb házasság gyerek stb.

Attól meg végképp ne félj, hogy nem találsz senkit. Kicsit legyél egyedül, éld az életed és élvezd, aztán majd jön az életedben olyan, akinek kapásból megveszed azt a gyűrűt

!

28/L

2012. dec. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi all!


28/L: igen, de vajon mással nem jutok-e ugyanide, ennyi év után? Ez a legfőbb dilemmám.

Volt egy nagy szerelmem, ahogyan mindenkinek. Vele ma sem lenne a kérdés a gyűrű. Azóta volt több kapcsolatom is a jelenlegi előtt, ám egyikben sem éreztem azt, h megérkeztem, ahogyan most sem. Lehet, h bennem van a hiba, má' nemtom.

2012. dec. 14. 17:18
 6/6 anonim ***** válasza:

Én azért válaszoltam, mert én voltam ilyen helyzetben, csak én az elhagyott voltam.Sehova nem haladt a kapcsolatunk, nálunk gyűrű sem volt, de még összeköltözés sem. Mindketten mentünk a magunk útján ... nem volt nekem sem barátnőm, mert ő elmarta őket, nem szerette, mert ők haladtak a párjukkal az életben, ő meg sehova... szakítás után 4 hónappal ismertem meg a párom.Négy hónapos együttlét után megkérte a kezem... november végén ismertem meg és karácsonykor már nála voltam, együtt díszítettük a fát, sütés főzés, úgy cuccoltam hozzá, hogy észre sem vettem :) Más állást kerestem, mellette mertem váltani, visszaszereztem a barátnőim, és senkiért, semmiért nem adnám már őket, élek és élvezem is az életet.

Nem vagy szerelmes, nem ez a lány a másik feled! Sajnos én is ilyen vagyok, hogy a másik fél le tud húzni a béka fenekére, de fel is tudok emelkedni mellette a csillagos égig. Szakíts vele, ne húzd tovább, szerintem te nagyon is jól tudod milyen pár kell neked , és hidd el meg fogod találni, ha a szerelem idővel el is múlik, de mély szeretett az megmarad. Fel kell mindig dobni a kapcsolatot, de azt csak egy arra kapható és hajlandó féllel lehet !

2012. dec. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!