Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetnék? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? (többi lent)

Figyelt kérdés
Pénzes, jóképű, látszatra talán kicsit öntelt ember benyomását keltem. Elvileg ugye megkaphatnék bárkit, de valójában nem így van. Szeretek egy lányt, (tiszta szívből), ő viszont nem szeret engem, és ezt meg is mondta, amikor bevallottam neki, mi a tervem vele(az volt a tervem, hogy elviszem vmi romantikus randira, és elcsábítom). Azt mondta h soha nem lehet köztünk semmi, meg amúgy is volt barátja akkor,azt mondta őt szereti. Ezt én kénytelen voltam elfogadni. De ehhez képest, azóta, nem csak h szakított a barátjával, hanem már össze is jött egy másik fiúval, amit nekem is elújságolt. Az előző barátját nem ismertem, a mostanit is csak egy kicsit, de ő rendes gyereknek látszik, vele talán jól járt. Rendes lányhoz végül is rendes fiú dukál. Én nem vagyok olyan rendes, hát próbáltam megváltozni miatta, de mivel nem látok rá reális esélyt, hogy összejöjjünk, így végül maradtam aki voltam, mivel őt nem szerethetem, maradt az önszeretet, és az önsajnálat(persze csak magamban). Amúgy bennem van, h valamit tenni kéne, mert nem jó ez így, csak nem tudom rászánni magam. Meg úgy igazából azt sem tudom, mit tehetnék ilyen helyzetben.

2012. dec. 18. 10:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egy nőért feladni azt, hogy jó ember legyél óriási ostobaság. Magad érdekében legyél jó és akkor majd sorra jönnek a rendes lányok is.
2012. dec. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 ASOT ***** válasza:

Neked teljesen elmentek hazulról ugye tudod??


Van egy lány megmondta h nem szeret, és nem lehet köztetek semmi. Lett egy másik pasi és ennyi.

És ne gyere a hülye dumával h jajj tuti rendes fiút talált..Ki a f@szt érdekel h kit talált??

Neked a rossz nem?


Nem kell megváltoznod!


Ha a lánynak tetszettél volna külsőre belsőre, akkro veled lenne , ennyi.

2012. dec. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hát de nekem nem a többi rendes lány kell, hanem ő! Nekem alapvetően nincs szükségem kapcsolatra, egyedül is elvagyok. Csak olyannal jönnék össze, aki felé érzek is valamit. Jelenleg ő az egyetlen. De mivel neki nem kellek, így nem nagyon tudok mit csinálni.
2012. dec. 18. 11:01
 4/13 ASOT ***** válasza:

Figyelj Rómeó , hiába szereted, ő semmibe vesz, ez egyoldalú.

De ettől még ne add fel az életedet.

2012. dec. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nem úgy van ahogy hiszed. De jó, én élem közben az életem, pont úgy mint előtte. Bulik,haverok,pia...stb. Csak már unom. Nagyon jót tett volna, ha sikerül összejönni. Azt így nem mondtam neki, h szeretem, mivel előtte közölte h nem lehet köztünk semmi. Így ezt az apróságot nem tudja, csak egy magánakvaló pénzes bunkónak tart, aki biztos csak egy éjszakát akart tőle.


De tényleg nem olyan mint a többi lány, hidd el tudom miről beszélek, neki tényleg a rendes fiúk kellenek.

2012. dec. 18. 11:08
 6/13 ASOT ***** válasza:

ahogy gondolod.


sokan megismernek olyan lányokat/pasikat akivel el tudnák képzelni a kapcsolatot egy életen át, de akivel ezt el tudnák képzelni aki mellett úgy érzik le tudnának táborozni...noss az ritkán jön össze..

2012. dec. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Há ja, nos ezen már túl vagyok. Szóval én már nem akarok tőle semmit, legyen boldog akivel akar...


A kérdést inkább azért tettem föl, h mit csináljak, hogy lábaljak ki. Milyen tevékenységgel tudnám magam jól érezni a bőrömben? Mer a bulik a pia, meg a felszínes csajok már nem kötnek le, unom azt is h az ölembe hullik minden. Ürességet érzek. Ezt a hiányt hogy tudnám kipótolni?

2012. dec. 18. 11:13
 8/13 ASOT ***** válasza:

Jótékonykodj!

Itt a karácsony, tehetsz valami szépet, vegyél ajándékokat szerencsétlen gyerekeknek, vidd és add oda nekik.

Ez nem vicc!

2012. dec. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Most, h mondod, néha ilyet szoktam csinálni. Amikor nagyon unatkozom, vagy fölöslegesnek érzem magam, szívesen szoktam segíteni egy ismerősömnek, barátomnak, akármiben(állást keresni, korrepetálni, elvinni egy számára kedves helyre). Ilyet régen már csináltam, és tényleg jót tett. De idegeneknek sosem segítenék, még felszínes ismerősöknek sem, csak a közeli barátaimnak, de jelenleg szerencsére nem szorulnak rám.
2012. dec. 18. 11:30
 10/13 ASOT ***** válasza:

a másik...

az ember sokszor van úgy , hogy azt hiszi "őt" szereti és sosem fog tudni mást.

Nem a fenéket!

Ha valóban csak ezen agyal és befordul ilyen téren meg kapcsolatok terén akkor valóban bezárkózik úgymond, és akkor nem lesz jobb.


De ha nyitott marad, akkor előbb utóbb lesz más akibe szintén bele fog szeretni és akkor elgondolkodik majd azon , hogy "miért is gondolta akkor így??"

2012. dec. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!