Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek holnap tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek holnap tényleg eljön a világvége? Ti kivel töltitek?

Figyelt kérdés
Ha van szerelmeek, most bevalljátok neki az érzéseiteket, hisztek benne ,hogy bekövetkezik. Én nem, de kíváncsi vagyok mások véleményére is. [vajon egy Desmond nevű férfi időben nyomja meg a gombot a bunkerben egy lakatlan szigeten, hogy megmentse a világot.:D]

2012. dec. 20. 19:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Aha persze.Én majd szombaton vallom be.
2012. dec. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én nem hiszem, hogy lesz bármiféle világvége. Nem vagyok szerelmes, úgyhogy nincs is mit bevallani.

De ha mégis lesz valami, akkor nagyon dühös leszek, mert még szűz vagyok, nincsenek még gyerekeim és nem találkoztam Steven Tyler-rel :D

2012. dec. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szombaton találkozok a párom, holnap 6 órát dolgozok.
2012. dec. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A világ végét lehet mással tölteni? Már elnézést, de szerintem a megboldogult rokonaim is pihennek szépen, mint régen, mikor csillag ment az égen,...
2012. dec. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Vajon egy Desmond nevű férfi elmondja még Pennynek, hogy szereti?
2012. dec. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Igen, holnap is eljön a világvége, mint már annyi sokszor.

[link]

2012. dec. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Dolgozok a Tesco-ban...
2012. dec. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nálam a szokásos:Le töltök filmeket,vágok sok fát,a házban az ügyesbajos dolgokat megcsinálom,meg nézem a letöltött filmet,megyek aludni.
2012. dec. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

suliba leszek :)

de egy dolgot előtte meg akarok tenni :) bár 100% hogy semmi sem fog történni :D de ez jó indok arra a dolgokra :D

2012. dec. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
2012. dec. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!