Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon szeretném, most mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretném, most mit csináljak?

Figyelt kérdés
A szilvesztert együtt terveztük a barátommal,hogy ott leszek náluk és a szüleim bele is egyeztek de csak akkor ha az ő szülei is otthon lesznek..otthon is lesznek de amikor ma megint felhoztam a dolgot és kiderült,hogy ott is szeretnék aludni nem csak pár órára mennék akkor az már nem tetszett nekik.. nem értem miért nem képesek megbízni bennem,pedig nem vagyok az a felelőtlen lány de nagyon féltenek...

2012. dec. 21. 21:06
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%
Hány éves vagy?
2012. dec. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
bocsi, 16 :)
2012. dec. 21. 21:09
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

persze, mert attól tartanak, hogy ha ott alszol akkor valami "mást" is fogtok csinálni (ha a fiúnak szerencséje lesz meg is lesz :D ) , de ha csak pár órára és akkor ott lesznek a szüleik aztmár nem tartják olyan veszélyesnek

Na szoval mond nekik azt no para nem fogunk dugni ( ha meg igen akkor ez van :D )

2012. dec. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%
3 ik vagyok gondoltam hogy ilyen korú vagy és ugye szűz?
2012. dec. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor elegedj meg szerintem a nehany oraval:) Ha szeretitek egymast akkor majd jovore bepotoljatok! Romantikus es jo lehet nehany ora is, nem muszaly az egesz ejszaka!
2012. dec. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
igen,szűz vagyok de 2 hónapja járunk és még korainak tartom..amúgy meg tudom mit gondolnak de nem értem miért ilyen hihetetlen,hogy nem unokagyártás miatt megyek oda...
2012. dec. 21. 21:15
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem attól félnek, hogy unoka lesz a vége, hanem hogy az ő kicsi lányukat megdugják.
2012. dec. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
de nem vagyok már 2 éves.. első barátom,megértem,hogy féltenek de már volt máskor is,hogy ketten voltunk otthon(igaz nem éjjel de akkor is..)megtehettük volna akkor is de nem..mert nem leszek hülye a barátom pedig azt mondta,hogy megvár és én döntök,hogy mikor akarom
2012. dec. 21. 21:42
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Jó, de ezt egyik szülő sem hiszi el, akár igaz, akár nem.
2012. dec. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
és miért olyan hihetetlen ez ??
2012. dec. 22. 21:34
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!