Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Te mit tennél, ha a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mit tennél, ha a lány akibe beleestél mással van párban?

Figyelt kérdés
Olyan rossz érzés, főleg h ők nem is illenek össze. A fiúval már régóta ilyen csak barátság viszonyban vannak. Hát most összejöttek, de nekem ez olyan fura. Főleg mivel a lány minden szempontból mérföldekkel jobb a fiúnál. Én meg itt poshadok, és bosszankodom, h h tudtam elszalasztani, meg egyszerűen nem értem, miért jöttek össze, amikor egyértelmű h nem úgy szeretik egymást. Én viszont totál belé vagyok zúgva, és róla is azt hittem h így érez irántam , de most már nem értek semmit.

2012. dec. 23. 10:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Keress valaki mást.
2012. dec. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Semmit. Szerinted mit kellene?

Egy nőstény sem ér annyit, hogy mással "harcba szállni" miatta!

2012. dec. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha egyértelmüen nem illenek össze és nem szeretik egymást,akkor ezt ôk is észre veszik majd, és nem fog sokáig tartani a kapcsolatuk. A legjobb amit tehetsz: VÁRJ! Ne akard most megszerezni a lányt, ne akard tönkretenni a kapcsolatukat! Addíg is, ne ülj otthon és poshadj/búslakodj, inkább menj el a barátaiddal valahova, ismerkedj új arcokkal, próbálj ki egy új sportot, stb...!!!
2012. dec. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Beszélj a lánnyal. Egyenesen.
2012. dec. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Eddigi életem csak ebből állt, h buliztam piáltam haverok új arcok, új csajok...Ezt már meguntam, ezért pont jókor estem belé, mert most értem meg egy komolyabb kapcsolatra. De valaki más előbb ért oda, mert én lassabb voltam, mert nem akartam erőltetni semmit, az a másik srác szemmel láthatóan folyton erőltetetten nyomult a lányra, a fene gondolta volna, h ez lesz a nyerő taktika. Azt írod beszéljek vele egyenesen. Jó, de mégis mit mondjak neki? Azt h nem illenek össze, és legyen inkább velem? Én nem ilyen vagyok. Minden erőltetés távol áll tőlem. A szerelmet ha erőltetik lehet h szar lesz belőle, ezt nem skarom.
2012. dec. 23. 11:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Marrd el! Szedd el! szarj rá, és vedd el ami jár neked! ne foglalkozz senkivel,csak a céljaiddal! Menj oda, és mondd el a véleményedet, hogy téged jobban megérdemel, meg a palijának is mondd el,hogy szerinted te ezerszer jobb vagy nála, emberileg is meg szexuálisan is, és bizonyítsd. Majd le lesz koptatva a köcsöge.
2012. dec. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5


Egyenesen beszélj vele, fedd fel az érzéseidet, és tedd le a kezébe. Ő fog dönteni. Lehet, hogy túl rájátszottál a dologra és azt hiszi neked nem kellett..és ezért bólintott a másik kapcsolatra. Sosem tudhatod. A nők hajlamosak így elvonulni..főleg ha nyomatják erőszakosan őket.

2012. dec. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!