Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hol ismerkedtek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hol ismerkedtek?

Figyelt kérdés
Annyira vágyom a szerelemre és ,hogy egy szerető pasi legyen mellettem.De nem szoktam nagyon olyan helyeken járni ahol ismerkedhetnék.Ti hol szoktatok?

2012. dec. 29. 15:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Itt is lehetséges.
2012. dec. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

itt

(F)

2012. dec. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én is ilyen ilyen srác vagyok.. próbáltam neten, élőbe de nem igazán jártam sehol sikerrel. kezdem azt hinni hogy már nem is rajtunk múlik ez a dolog :)
2012. dec. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs! Én már föladtam. Ha még fiatal vagy menj el külföldre, bárhova ott időd se lesz ilyeneken agyalni. Legalábbis tapasztalat alapján bárhol könnyebben ismerkedsz mint itt Magy.o
2012. dec. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Itt szoktam, hol laksz és hány éves vagy?
2012. dec. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Interneten.
2012. dec. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A nettel az a baj, hogy ha valaki tetszik a képei alapján, és szimpatikusnak tűnik, az általában messze lakik. POnt ezen gondolkotam én is, hogy hol a francba találhatnám meg a nekem való fiút. Remélem rajtad nincs olyan átok, hogy bárhova mész csak 10 évvel idősebb vagy fiatalabb emberekbe botlasz bele, mint velem. Ha találsz valakit feltétlenül szólj, hogy hol találtad, ja és a discot nem javasolnám, ott a legtöbben nem hosszútávú kapcsolatot keresnek.
2012. dec. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Társkereső oldalakon próbáld meg.
2012. dec. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Táborokban, iskolában, családi baráti összejöveteleken érdemesebb szerintem:D
2012. dec. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én itt is szoktam :)
2012. dec. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!