Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik igaz szerelem vagy ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik igaz szerelem vagy ez csak ábránd? (többi lent)

Figyelt kérdés

A baráti társaságomban mindenki úgy van vele hogy nem létezik igaz szerelem, nem szabad lekötnünk magunkat, stb...

Hányingerem van ettől az életfilozófiától, -én vagyok srác egyedül ezzel hogy létezik igaz szerelem? Hogy egymás mellett meg lehet öregedni boldogan? Ez tényleg butaság? lehetséges hogy anyáink már nem szeretik egymást tényleg, és nincs boldog házasság?



2012. dec. 30. 23:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
kérdezd meg a nagyszüleid vagy csak gondolj rájuk és rájössz mi az igazság...
2012. dec. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha csak ba-ni akarsz, akkor csak ábránd.
2012. dec. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne tudni hogy hány éves vagy kedves Kérdező. De a kérdésedre a válasz az hogy létezik igaz szerelem. Egyetértek azzal amit az előttem lévő mondott/írt. Csak ki kell nyitnod a szemed és rájössz a válaszra. Az hogy te egyedül így gondolod az nem azt jelenti hogy te vagy az egyetlen hülye a csapatban. Inkább TE vagy az egyetlen aki pozitívan gondolkozik. Létezik igaz szerelem,boldog házasság, és együtt megöregedés. És ez nem azt jelenti hogy mézeskalács ház, és boldogan élnek míg meg nem halnak. Igen is vannak problémák, de azokból sokkal kevesebb mint a fájdalomból. A lényeg hogy nyisd ki a szemed, és lásd a csodát magad körül. Csak ennyit kell tenned, és megtudod a választ. :)
2012. dec. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Hole Hunter ***** válasza:
Vannak olyan kapcsolatok, amik évtizedekig tartanak. Igazán erős kötelékek azok, amelyek ilyen sokáig össze tudnak tartani két embert. Bizony ott mindkét részről van bőven tolerancia és akarat a közös célok eléréséért. Azt nem remélni kell, hogy egy életet leélsz valakivel... azt el kell dönteni és tenni kell érte. Nem is keveset. Tehát a kérdésedre a válasz: nem butaság, vagy ábránd...de elsősorban neked kell tenned érte, ha találtál egy olyan nőt, akivel ez kivitelezhető.
2012. dec. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, örülök hogy nem vagyok egyedül.:)

Legginor: 18 éves vagyok.

2012. dec. 31. 00:04
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Túl sok romantikus filmmel lett mosva az agyad, ha még azt gondolod, hogy van igaz, örök szerelem. Nincs! Minden mögött az érdek van, ha ki tudod táplálni a párod elvárásait, akkor kellesz, ha nem akkor takarodsz. Ez az élet!!

A másik meg az,hogy a szerelem elmúlik, az emberek kiábrándulnak ,előtérbe kerülnek a hibák, amit a szerelmi kábulattól nem figyeltek meg a viszony elején, aztán szépen lassan kiútálják egymást, csak megszokásból, egymásra utaltságból, vén fejjel már nehéz mást találni okból vannak még együtt semmi több. A banya már öreg szagot áraszt, rohad a szája, bele, járókerettel csoszog, marha szexi lehet. Az emberek zöme bekényelmesedik a párkapcsoaltba, aztán szőrnyen megvénül. Hol van itt már a vonzalom meg a szeretet? sehol sem.

Én nem is tervezek hosszútávra senkivel, amíg vannak fiatal puncik, és is még fiatal vagyok, addig kell a testi gyönyöröket leszüretelni, kiélvezni minden friss cseppjét, és élni az életet, semmi értelmbe nincsen az elköteleződésnek ,a rabszolgasorsnak egyetlen ember mellett. Majd te is rájössz egyszer,hogy okosakat mondok, de azzal számolj,hogy ennek a véleménynek mindig lesz egy ellentábora is.

2012. dec. 31. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Erről beszéltem...

Na kedves válaszolók, ezt mondják a kedves barátaim is, csak ennyire nem akartam kifejteni.:)

2012. dec. 31. 01:12
 8/13 anonim ***** válasza:

6

1-kikérem magamnak a romantikus filmekkel kapcsolatos hozzászólásodat, mert utálom az összeset ami csak létezik. Na ebbe köss bele.

2-

azt nem tagadom hogy ha - a te szavaiddal élve érdekeket - nem tudod kielégíteni menned kell. Én nem érdeknek hanem szükségnek hívom. És igen ha azt nézzük akkor kémiai folyamaton múlik a szerelem a te elképzelésed szerint. Biokémiailag nem különbözik attól hogy betolsz 2 tábla csokit.

De.

Látom az írásodból hogy vagy szexista vagy megkeseredett vagy. Az emberek szükségletének kielégítését nem szerelemnek hívják. A szerelem egy olyan érzés amit lehet hogy te nem is éreztél még soha, vagy egyszer nagyon pofára ejtettek, és most így szándékozol "bosszút" állni a nőkön a te kis "keresztes hadjáratoddal". Ja az öregekről meg ne mondj semmi rosszat mert egyszer te is megöregszel aztán pisloghatsz a "rohad a szája, bele, járókerettel csoszog, marha szexi lehet" szövegeddel.

Nem akarlak megtéríteni. Távol áll tőlem. Tudom hogy ez az én elméletem, az pedig a tiéd. Tiszteletben tartom és azt kérem te is tégy ugyan így. Magyarul ne kezdj el anyázni itt engem mert máshogy gondolkozom. Abban igazat adok neked, hogy élvezni kell az életet, ezt én sem cáfolom. Élvezd ki az életet amíg csak lehet kedves kérdező.

De ha egyszer meg akarsz állapodni, le akarsz telepedni, vagy ahogy te mondtad kedves 6-os rabszolgasorba akarod hajtani a fejed, jusson eszedbe, hogy nem gépek vagyunk, hanem érző lények. És ha majd egyszer ott állsz a pokol vagy a menny kapujában, vagy a Valhallában, vagy akárhol máshol, mit tudsz felmutatni? Kémiai vegyjeleket? Az embernek kell egy olyan társ akivel megoszthatja a bajait, aki megérti, aki szeretheti, és akivel gyengéd lehet. Az embert a szerelemmel kárpótolja a természet azokért akiket elveszített az élete folyamán. Ha nem érzel, akkor gép vagy. És igen egy idő után átvált a szerelem ragaszkodássá, és szeretetté, de akkor is jobb valaki kezében meghalni mint egyedül egy üres szobában arra gondolva, hogy végigd.gtam az életemet, de nincsen aki vigyázna rám, nincsen aki meghallja az utolsó szavaimat, és nincsen aki rám nyissa az ajtót. De az emlékek megmaradtak. De semmi másod nincsen, és senki másod nincsen, csak be vagy zárva a saját magad világába, és arra jössz rá 50 évesen hogy senkinek nem kellesz, mert a sok "fiatal puncik"-nak már nem kell egy vén f.sz.

De ez csak az én véleményem.

A te szavaiddal inkább halok meg rabszolgaságban a férjem és a gyerekeim karjaiban, mint egyedül egy üres házban, ahol senki nem segít át a túloldalra.

2012. dec. 31. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

8as az a te bajod, hogy te nem materialista vagy, de ilyen mindenféle szent dolgokat, pokol meg menyország és hasonló valótlan tündérmesékben hiszel, és pont ezért állsz hozzá a szerelemhez is úgy ,mint egy létező dolog, de szerintem ez nem más,mint egy erősen túlliheget, túlmisztifikált, túllegendásított valami a pusztás "szaporodási neurotikus ingerületnek" az agyadban. Te egy alapvetően családcentrikus megállapodós embernek tűnsz, én meg nem ez vagyok. Te letelepedős vagy, én meg egy nomád gecci. Ez a különbség. Te neked a bizalom kell a családalapításhoz, nekem meg a nemi vonzalom is bőven elég a punciról puncira. Nem stílusom beugatni, elfogadom a véleményedet, de szerintem ez a nomrál emberek általános család/életmodellje egy teljesen idejétmúlt és feleselges valami.

Az én jelmondatom így hangzik: Ne szaporodjál, élvezkedjél, ez a 21. század.

Persze nem érdekel, azt csinál mindneki amit akar, de én ennek megfelelelően élem az életem, és tudom,hogy nem vagyok egyedül, mert ma ez a helyes, főleg idehaza.

Szóval a lényeg, az az ,hogy materialista vagy humbugokban hívő ember vagy,ez dönt,hogy hiszel e a szerelemben ,vagy csak a nemi vágyat tudod.

2012. dec. 31. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Abszolút nem vagyok bulizós, váltogatós típus, hiszek a hosszú távú kapcsolatokban, de a szerelemben nem.


Eszméletlen ritka az, hogy nem egy olyan helyzetbe kerülsz, hogy az egyik fél jobban szeret. Ha te szeretsz jobban szenvedsz mert a másik nem tudja viszonozni. Ha téged szeretnek jobban, szenvedsz, hogy hiába imádnak, nem tudod viszonozni. Hogy melyik rosszabb, arról vitázhatnánk.


Én anno azt hittem, hogy azon eszméletlen szerencsések közé tartozom, akik megtalálták egymásban a szerelmet. Igazi értéknek tartottam az élettől, olyan kis kincsnek, amitől igazán szerencsésnek éreztem magam. Aztán ez a pasinál pár hónapig tartott csak. Neki csak fellángolás volt. Ennyit erről. Lehet álmodozni sokat, hogy te leszel az, aki majd megtalálja a tökéletes párt, de egy bizonyos kor után már nem annyira poén.

2013. jan. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!