Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőm egyre többször...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm egyre többször emlegeti a "majd mikor gyerekeink lesznek" témát, volt már veletek is ilyen?

Figyelt kérdés
Szóval a barátnőm 2 évvel idősebb mint én. 1 év múlva végzek az MSc-vel. 25 éves vagyok, a barátnőmmel 2 éve vagyunk együtt. Nekem pár éve még az volt az elképzelésem, hogy mekkora buli lesz az élet, ha végzek a sulival, végre lesz saját keresetem, utazhatok erre-arra. A barátnőm meg egyre többször jön ezzel a családalapításos témával. Ő már 4 éve dolgozik. Megértem, hogy nem 40 évesen szeretne gyereket szülni, de sokszor megrémít ezzel a dologgal. Szeretem őt, de nem terveztem 32 éves korom előtt gyereket. :)

2012. dec. 30. 23:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
25%

Ti már azért nem tinik vagytok, és nem hiszem h sürgetne, de vedd bóknak, csak veled akar élni, és közös életet

Gondolj bele, az én 21 éves barátom mondogatja már ezeket, és még csak 18 vagyok. Én esetembe még idegesítő is...

2012. dec. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy MSc után még kell PhDzni, aztán járjátok be a világot helyette, miközben összekaszálod a családi vagyont. :D
2012. dec. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

ezért kell mindig 20 körüli csajokat felszedni egészen addig amíg megteheted.

én 35 vagyok és most már megmaradok a 24 éves csajomnál, jövőre jöhet is egy lurkó.


olyan helyzetben is voltam ,mint te 26 éves koromban.

az a lány szabályosan megkérte a kezem,de hiába,mert én 14 évesen is a 20on éves női testekre gerjedtem elsősorban,meg most is.

2012. dec. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

én ott hagytam az egyiket mert másról sem bírt beszélni csak erről és már nagyon elegem lett belőle

Még én sem nőttem fel és még magamat sem tudom eltartani nem hogy egy gyermeket vállaljak


22 F

2012. dec. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Komolyan azt akarod, hogy 34 évesen kezdje tervezni az első gyerekét? Nőnél ez már csaknem a végső határ. Gondolom, nem egyetlen gyereket akar.


Hagyd inkább ott, akkor még van esélye találni valaki mást.

2012. dec. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Ha nem lennének érzelmeim, ez működne is. De szeretem, és nem tudnám csak úgy ott hagyni. Viszont tisztában vagyok vele, hogy kell pár év, mire normális állást találok, normális fizetéssel, amiből egy családot fenn lehet tartani. Az pedig nem lesz 30 éves korom előtt (4 év alatt), az biztos.
2012. dec. 31. 00:01
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mondd meg a bnödnek, hogy erre te ....év mulva leszel kész (amikor neki már orvosi segitség kell esetleg a gyerekhez). Igy becsületesebb.
2012. dec. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Komplikato ***** válasza:
100%

A nő két dologért bármit megtesz: Azért, hogy legyen gyereke és azért, hogy ne.

Egy-két évig el lehet odázni, de azt nem hiszem, hogy majd 5-6-7 évet fog várni. Mert ez olyan dolog, hogy ha eljön a nő életében ő gyereket akar, az olyan mint egy természeti erőnek ellenállni, lehetetlen. És ez nem feltétlenül egy tudatos elhatározás, persze ettől még lehet tudatos családtervezés az eredménye.

2012. dec. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Na hát velem ez fordítva volt! A srác két hónap után jött azzal, hogy "majd amikor ilyen öregek meg olyan öregek leszünk, és a gyerekeink így és úgy". Ki is akadtam rendesen
2012. dec. 31. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
És mi lett a folytatás? :)
2012. dec. 31. 00:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!