Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csinálhatnák?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálhatnák?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel 1 hónapja beszélgetek skype-n. Nagyon belé estem és ő is belém ,de egy gond van és az hogy 200km-erre lakunk egymástól. Nagyon szeretnék vele találkozni és nem akarom elhagyni. Már nagyon jól megismertem ahoz hogy tudjam hogy össze illünk. Nem akarom elhagyni mert nagyon szeretem. Egy és fél év múlva akarok tovább tanulni oda ahol ő lakik adig meg nem akarom jegelni a dolgot. Mit tehetnék hogy minél elöbb találkozzunk? Kérem valaki segítsen :(

(14-ek vagyunk mind a ketten, ő Pécsi én Szegedi)



2013. jan. 2. 18:42
 1/5 AndreaMariann ***** válasza:

A téli szünet pont jó lett volna a találkozásra,nem?


Egy hétvégét használjatok ki,találkozzatok fél úton,és kiderül,élőben is szerelmesek vagytok-e.

2013. jan. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A távkapcsolat lelkileg széttép.
2013. jan. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vártok.
2013. jan. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
a téli szünetbe azért nem találkozhatunk mert engem nem engednek el a szüleim ő meg beteg lett.... :(
2013. jan. 2. 18:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Ilyen korban ne is csodálkozz, ha nem engednek el a szüleid egyedül... 16-17 éves korban már oké. De gondolj csak bele. Ők sem ismerik, személyesen még te sem, egyedül hogy mehetnél el találkozni vele? Butaság. Nehéz lesz, de el kell felejtened. Nagyobb korban sem igazán működik a távkapcsolat, hát még ilyen fiatalon! :/
2013. jan. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!