Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretni fogom örökké?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretni fogom örökké?

Figyelt kérdés
Van egy lány.Nagyon szeretem ő is nagyon szeretett...de összevesztünk és vége..úgyanúgy szeretjük egymást, de azt mondja, hogy ő neki ez nem menne...nagyon sírtam.. lehet azt gondoljátok, hogy meleg vagyok de nem, .Mindig szomorú vagyok mert már elterveztem vele az életemet...és olyan érzésem van, hogy többé nincs olyan lány mint ő..nem tudom mással elképzelni a jövőben magam..:( ez csak most van vagy örökre így lesz? elmúlik ez az érzet? 17/F

2013. jan. 3. 22:00
 1/4 anonim válasza:
Elmúlik majd, ne félj. Kösd le magad, éld az életed, aztán találsz majd mást.
2013. jan. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egy éve hasonló cipőben jártam....de elmúlt..sőt...sokkal jobb mint előtte, sokkal tisztábban látom az érzéseimet és sokkal összeszedettebb lettem....csak meg kell emberelned magad
2013. jan. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Elmúlik! azért ha még tényleg szereted esetleg "bepróbálkozhatsz" még de ha tényleg nagyon reménytelennek tűnik a helyzet akkor hanyagolt mert ha valaki ki akar lépni az életünkből annak segíteni kell csomagolni!

menj bulizz egy jót vannak még más lányok is akik jobban értékelnek téged annál,h összetőrjenek.

2013. jan. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
+ osztálytársam is ://///
2013. jan. 4. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!