Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Teljesen összezavarodtam! Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen összezavarodtam! Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

A párommal 4 éve boldog párkapcsolatban élünk. Mindig nagyon maximalista volt, ha az egyetemről volt szó, de úgy érzem kezd átesni a ló túloldalára! Nagyon szeretjük egymást, és imádunk együtt lenni, de mostanában alig van rám ideje. Ez nekem nagyon rosszul esik, hiszen én tudok rá bármikor időt szakítani. Nincs rám 1 órája, mert állandóan tanul. (Mindketten az orvosira járunk.) Biztos, hogy nem csal meg, amint van ideje, azt velem tölti. De nekem nem elég heti 1x 1 óra. És egyébként ne úgy képzeljétek el, hogy egy szemüveges pattanásos... Szóval nekem ő tökéletes külsőleg, belsőleg, mindenhogyan... Csak lassan táv kapcsolatba megy át az egész, pedig 20 percre lakunk egymástól.

Én vagyok a lány, írjatok kérlek!



2013. jan. 4. 13:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is teljesen összezavarodtál.
2013. jan. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igazad van, tölthetnétek több időt is együtt. Gondolom ennek a heti 1x1 órának a nagy része a szexualitásra megy el. Kéne valamit még beiktatni, hogy ne csak erről szóljon az egész.
2013. jan. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát igen, szerencsére a szex terén nincsenek problémáink. Együtt aludni szoktunk kéthetente, az mindig jól telik, és mindig nagyon kedves olyankor, sokat beszélgetünk, összebújva alszunk. De ha külön vagyunk, néha rá sem ismerek... Esetleg valami ötleted, ötletetek van, hogy mit tehetnék a több együttlétért? Igazából már minden hangnemet próbáltam, és bevetettem mindenféle béna trükköt is. Próbáltam, hogy nem keresem, de olyankor keres ő, tehát ezzel nincs baj, szívesen beszélget velem telefonon. De nem akarom magam ráerőltetni sem. Csak nagyon hiányzik...
2013. jan. 4. 13:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Elhiszem. Viszont ha neked ez így nem jó, akkor találj rá módot, hogy leüljetek ezt megbeszélni. Próbáljatok meg valamiféle kompromisszumot kötni, ha kell, mondd el még egyszer, hogy neked ez az idő nem elég, és szeretnéd, ha ez legalább egy kicsit is változna. Ha nem éri meg, akkor az már fura...
2013. jan. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy szakítasz rám időt!

Igazából már próbáltam megbeszélni vele többször is, és már azt mondja unja. Mert ha vitatkozunk, akkor is ezen vitatkozunk. Azért zavarodtam össze, mert ha együtt vagyunk tényleg minden nagyon jó. De amikor épp nem akar találkozni, akkor meg már olyanokon gondolkodom, hogy vajon kivel tudnám elképzelni magam... Mert ez az állandó visszautasítás teljesen lelomboz.

Mennyivel egyszerűbb lenne, ha nem szeretném ennyire!

2013. jan. 4. 14:10
 6/6 anonim ***** válasza:

Én vagyok megint, nagyon szívesen!:)

Elhiszem, nagyon rossz lehet az állandó visszautasítás, főleg, hogy ennyire szereted, de azt te is tudod, hogy valamit lépned kell. A kapcsolatok azért vannak, hogy elinduljunk velük egy irányba, és nem visszafele. Szerintem jól gondolod át, de ha gondolod, akkor írj nekem nyugodtan privátot is és kiokoskodunk valamit:)

2013. jan. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!