Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az osztálytársam, de szeretem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hasábburgonya kérdése:

Az osztálytársam, de szeretem. Mi legyen?

Figyelt kérdés
van egy fiú, aki az osztálytársam. nagyon sokat beszélgettünk, kiderült h rengeteg közös témánk van, és megegyezik az érdeklődési körünk. ő is szeret engem, én is őt. ezt már nagyon sokszor átbeszéltük, de annál maradtuk h amíg osztálytársak vagyunk ne járjunk. (fél évről van szó, mert jövőre már mindketten más suliba fogunk járni) de mostanában azt veszem észre, h más lányokkal is barátkozik, úgy ahogy velem, mert mi is először csak barátok voltunk. persze én mindjárt féltékeny lettem. sikerült megbeszélnünk, megnyugtatott h nagyon fontos vagyok neki, és h ők csak barátok stb. de bennem akkor is ott maradt az, h mi van ha mégse csak barátok. alapjában véve nagyon rendes, normális tisztelettudó, szóval kétlem h hazudott volna. mostanában kicsit kevesebbet is beszélünk, beszélgetni van miről, csak hát mintha másokkal írna inkább, és én ezért nem írok rá. (nálunk még szünet van, ezért máshogy nem tudunk kommunikálni, csak neten, mert ő falusi, és így most nem tudunk találkozni) de szerintetek kibírja a kapcsolatunk addig, amíg végzünk a suliba, vagy addigra már mindegy lesz? feleslegesen vagyok féltékeny, vagy lehet benne valami?

2013. jan. 4. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne várjatok. Most gyertek össze, amíg nem késő...
2013. jan. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem szabad várni. Sosem. Annak soha nincs jó vége. Ne törődjetek másokkal, hogy ki mit gondol vagy mit mond. Ha igazán szeretitek egymást, legyetek büszkék rá és ne vesztegessetek el egyetlen napot se. Csak az eleje tűnik nehéznek. Utána nem fogjátok megbánni, hogy voltatok elég bátrak ehhez. Hagyjátok megtörténni a dolgokat, ahogy azok szeretnének megtörténni, és hálásak lesztek érte. :)
2013. jan. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget. de csak most döbbentem rá az egészre, ezért írtam ezt. de már elkéstem...
2013. jan. 4. 22:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért késtél volna el? Itt a lehetőséged változtatni. :)
2013. jan. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!