Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Pasik válaszára vagyok kíváncsi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik válaszára vagyok kíváncsi?

Figyelt kérdés
Ha meg bánt a barátnőtök, és összevesztek,mi az erősebb a harag és a büszkeség,vagy a szeretet. Menyi idő mire meg békültök?

2013. jan. 8. 13:17
 1/9 anonim ***** válasza:
max fél óra a harag
2013. jan. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés mivel...

Te sem lehetsz sokat látott...

2013. jan. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
a harag és a büszkeség erősebb, de csak addig, amíg a lány bocsánatot nem kér. amint bocsánatot kér, a szeretet győz. idő attól függ, hogy mennyire bántott meg. volt már, hogy 1 napig is eltartott, de amúgy max fél óra
2013. jan. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nálam úgy működik, h elmondom mi bajom van aztán meghallgatom a kifogásokat:D

Aztán meg csodálkoznak, ha vége a dalnak....

Az a legjobb, h mindig a pasik vannak elhordva, közben meg a nők egy szállal se különbek.

2013. jan. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Valóban, semmivel sem különbek a lányok, mint a fiúk. Erről mesélhetnék... Egyébként én nem vagyok haragtartó, igazából nem is szoktam haragudni. Szeretem megbeszélni a problémákat, ám ha látom hogy nem úgy mennek a dolgok ahogy szeretném, akkor hamar szakítok, bármiféle harag nélkül.
2013. jan. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Fehér ember (pláne ha férfi!) nem felejt!!!
2013. jan. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Akárhányszor összeveszünk, egy negyed órán belül kibékülünk, mert a barátomnál erőssebb a szeretet érzése, mint a büszkeség. (: Sajnos én nagyon makacs vagyok, de én is igyekszem minél előbb békélni, mert nagyon szeretem, és nem szeretek vele haragban lenni! Bár ezek nem nagy dolgok, kis apróságokon veszünk össze, és bevallom, tíz esetből kilenc miattam van.

18/L

2013. jan. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hetes vagyok: ja, bocsi, hogy lányként válaszoltam, de a barátom nézőpontját írtam le, így végül is válaszoltam a kérdésre a nevében.. (:
2013. jan. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, mivel bánt meg.
2013. jan. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!