Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy barátom kb 1 hónapja vagyunk együtt de van egy másik fiú akibe totálisan beleszerettem :( nem tudom mi legyen a barátomat meg nem akarom megbántani vagy ilyenek...... és már nem szeretem úgy mint régen :/ sőt.... megváltozott.... úgy érzem hogy már ő se szeret annyira vagy ilyenek.. a másik fiúval meg szoktam beszélgetni.. ő annyira aranyos és 2-3 évvel idősebb nálam.. a mostani barátom egy hónappal idősebb nálam.. ez persze nem gond csak szeretnék egy érettebb fiút akinél úgy érzem tényleg szeret.. mihez kezdjek?

2013. jan. 10. 13:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Manapság divat ezt állítani hogy mindenki diszkalkuliás meg hasonlók. Csak a szülőknek könnyebb ez a papír mint elismerni, hogy a gyerekükkel le kellene ülni tanulni...Inkább egy papír, hogy felmentsék őket egyszerűbb nem igaz?

Viszont azt maradéktalanul kitudod számolni gondolom, hogy mennyi pénz kell egy bulihoz és hogy ezt vagy azt a piát meg tudod e még venni úgy, hogy taxival haza tudj jutni hajnalban, nem igaz?

2013. jan. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
soha nem piálok ;) és tényleg diszkalkuliám van...... el is mentünk vele "orvoshoz" ahol ki is mutatták szóval ebbe ne szólj bele ;) mert te nem tudhatod milyen ez h kiröhögnek emiatt mert egy átlagos műveletet se tudok megoldani...
2013. jan. 10. 13:47
 13/16 A kérdező kommentje:
jah és ha bulizok is csak házibulikba megyek ahol soha nem iszok és be se rugok ;) de gondolom magadból indultál ki nem de?
2013. jan. 10. 13:48
 14/16 anonim ***** válasza:
Menjetek vissza az "orvoshoz" mert úgy látszik diszlexiád is van, mert már olvasni se igen tudsz...
2013. jan. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
tudok ;) de ebbese szólj bele mert nem ismersz ;)
2013. jan. 10. 13:49
 16/16 A kérdező kommentje:
és nincs diszlexiám ;) de gondolom te szívesen megvizsgálnál hiszen te rohadtul értesz ehez :) legközelebb szólok anyának h hozzád mennyünk
2013. jan. 10. 13:54
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!