Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Gyakori eset, mit kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakori eset, mit kellene csinálnom, mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Szerintem egy gyakori helyzetről van szó. Ugyan akkor nem tudok mit kezdeni és a véleményekre lennék kíváncsi, jól jönne egy-két tanács, ti hogyan látjátok a dolgokat.


Van egy lány(19)akit 5 hónapja ismerek,(sajnos barátja van) egy helyen tevékenykedünk. Mára már elég baráti viszony alakult ki, fogalmazhatok úgy is, hogy jóban vagyunk. Beülünk pub-ba, fogyasztani, beszélgetni, bármi segítségre van szükség fordulunk a másikhoz, személyesen/sms/facebook. A "puszillak" és az "álmodj szépeket" az úgy //alap//. Olyan dolgokat is megosztunk egymással amit mással nem feltétlen tennénk. Gondolkodásunk hasonló, és egy hullámon vagyunk. Mondhatom teljesen szép, és aranyos "barátságról" szó.


Úgy érzem, hogy a részemről kezd több lenni. Őt látom a fában a fűben. Ezért ostorozom is magam, és félek. Ha kitudódna tuti vége szakadna ennek a remek is baráti kapcsolatnak. Nem úgy néznénk a másikra, stb... értitek(?)...Röviden félek a kudarc lavinától :-(


Mit tudok tenni/ mit kellene tennem, hogy pozitív eredménnyel záruljanak a dolgok?



2013. jan. 10. 13:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ilyen jó a kapcsolatotok akkor sztem elmondhatod neki és megbeszélhetitek hogy mi legyen. A kérdés az h képes vagy-e valamiképp csak barátként tekinteni rá. am sztem ezt nem lehet sérülés nélkül megúszni
2013. jan. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Minél előbb lépned kell valamit. A lényeg, hogy érezze, hogy nem csak barátkozni akarsz.

Ha valaha azt mondja, hogy mennyire jó barátok vagytok, akkor már meglehetősen kevés az esélye, hogy részéről több legyen, ha pedig azt mondja, hogy olyan, mintha a bátyja lennél, akkor konvergál a nullához.

Tedd egyértelművé a dolgokat!

Pontosan tudom, hogy milyen helyzetben vagy, én is többször voltam így. A kudarc és a továbblépés ezerszer többet ér, mintha a langyosban maradsz és a barátzónájában dédelgeted a hamis reményeidet, úgyhogy lépni kell.

2013. jan. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát én hagynám.

Szerintem ne rontsuk el a nőket, hogy más férfitól elvesszük , főleg ha Ő boldog párkapcsolatban él....

Egyébként ha te eltudod venni a párjától, akkor ne csodálkozz, ha tőled is elveszi majd valaki.

Szerintem próbáld elfelejteni.....ha nagyon fontos várj rá és csak imádkozni tudsz, hogy legyen vége a kapcsolatának.


22L

2013. jan. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Válasz az első hozzászólásra:

Az a helyzet, hogy én sem tudom képes vagyok e rá csak barátként nézni. Rettegek a gondolatól, ha ő nem lenne, vagy szimplán 1%-nyit is romlana a viszonyunk.


Létezhet az, hogy a szerelem más és más formában jön elő?

Voltam már szerelmes, és jártam is lánnyal. Az más volt, más érzések. Nem tudom hova tenni, de ez csak szerelem.


Rá gondolok, őt látom mindenhol, titkon ha nem lát kémlelem. Ha elválunk rossz érzések kerülgetnek.


f/19

2013. jan. 10. 14:10
 5/8 A kérdező kommentje:

2/4 & 3/4: Minél hamarabb lépnem kell, tudom. Sosem volt ilyen kijelentése, sajnos hasonló volt. (Hobbim a fotózás) és mondta reméli, hogy én leszek az esküvőjén a fotós.


kapcsolatban van, ami tudtommal egy újra melegített dolog. És amiket mesél, nem épp felhőtlen, de nem is rossz.

2013. jan. 10. 14:22
 6/8 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Valahogy olvasás közben kimaradt nekem az, hogy barátja van. Így egy picit más, de nem sokkal. Azért igyekezd nem tönkretenni a kapcsolatukat, ha amúgy működne nekik. Bár az ilyen "felmelegített" kapcsolatok igen nagy része nem tart már túl sokáig.

De ezektől függetlenül még mindig az a tanácsom, hogy ha akarsz valamit, akkor tegyél érte.

2013. jan. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Valamit ötlet, hogyan?
2013. jan. 10. 15:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Például úgy, hogy elmondod neki, amit érzel.
2013. jan. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!