Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért csinálja ezt? És mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? És mit tegyek, hogy ne zavarjon?

Figyelt kérdés
elég szégyellős lány vagyok, de a barátom előtt próbálom már ezt leküzdeni. viszont ő esténként/éjszakánként sokat néz, miközben alszom. (szoktam erre ébredni és már mondta is) ez miért jó neki? miért csinálja? és nem tudom miért, de ilyenkor mindig elpirulok, előbújik a szégyellős énem és a fejemre húzom a paplant. mit csináljak, hogy ne legyek ilyen szégyellős?

2013. jan. 14. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Tetszel neki.Szerelmes beléd.Azért néz.Az megnyugtató érzés stb.

Nincs mit ezen magyarázni.

Idővel nem leszel ilyen szégyenlős.De amúgy aranyos :)

2013. jan. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért csinálja mert szeret:)

És csak fogadd el, hogy szép vagy és tetszel neki:)

2013. jan. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

nem tehetek róla, szégyenlős vagyok és nem is érzem magam egy szépségkirálynőnek, sőt sokszor azt sem tudom, hogy miért van velem, mert nem érzem magam szépnek, hiába mondd mást

köszönöm, hogy válaszoltatok

2013. jan. 14. 18:38
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

:D Én 7év után is nézem a férjem, amikor alszik :))

És szerintem ő is szokott nézni, ha előbb kell :D Sőt a kislányomat is nézem, amikor alszik. Annyira szépek, szeretem őket, vigyázom az álmukat :)

Örülj neki! Majd idővel hozzászoksz, nézd te is őt :)

2013. jan. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!