Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit lehet elvárni egy Magyaror...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet elvárni egy Magyarországon élő, már itt is született arab fiútól?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, aki már itt született Mo.-n, de arab. Magyarnak is vallja magát, de az iszlám szokásokat is vallja, ha jól tudom (pl. nem eszik húst, amikor az az ünnepük van, nem tartják a karácsonyt stb.).

Nem hiszem, hogy bármi kialakulhatna köztünk, mert nem hiszem, hogy tetszenék neki, de egyre inkább úgy érzem, hogy minél többször találkozunk, annál inkább válik szimpatikussá. Bár mindenki azt mondja, hogy bunkó, de velem nem az egyáltalán. És így eljátszottam a gondolattal, hogy mi lenne, ha összejönnénk, mit lehetne várni tőle. Interneten is azt írták, hogy önzők, meg ilyenek. Számít-e valamit, hogy ő már itt született, vagy sem?


(18/L, ő 18/F)

Köszönöm előre is a válaszokat!:)



2013. jan. 20. 23:26
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
61%
Nagy valószínűséggel nem terrorista :)
2013. jan. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
45%
Ugyanazt, mint egy Magyarországon született magyar sráctól.
2013. jan. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Oké, de nem érződik esetleg a jelleméből, hogy arab? Vagy bármi más? Ha értitek, hogy mire gondolok... :)
2013. jan. 20. 23:35
 4/26 anonim ***** válasza:
38%
Nem hinném hogy erőszakosabb lenne, ha erre gondolsz. De ha szoktatok beszélni, és egyre szimpatikusabb akkor nem értem miért irogatsz ki ilyen kérdéseket. A szívedre hallgass ne az előítéletekre, nyilván más kultúra, de ez nevelés kérdése. Ismerd meg jobban, vesztenivalód nincs
2013. jan. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Utolsó: Köszönöm a biztató szavakat! De azért írom ki, mert kíváncsi vagyok, hogy mennyiben különbözhet tőlünk. Mondjuk nem zavar, hogy más kultúrából való, de gondoltam, egy kérdést megér :)

Amúgy azért van bennem egy kis "félelem", mert mindenki azt mondja, hogy a viselkedése kritikán aluli, szeret szekálni másokat, bunkózik szinte mindenkivel... Amit azért nem értek, mert velem valóban normális. De próbálkozni biztos reménytelen, mert érzem, hogy nem jövök be neki.

2013. jan. 20. 23:40
 6/26 anonim ***** válasza:
48%
Említsd meg neki a parlamentet mint tökéletes épületet, hátha hívja pár haverját :)
2013. jan. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Mert Magyarországon született és él, és nem hallott a Parlamentről. Hülye vicc.
2013. jan. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Elég hülye vicc...

#6: úgy gondoltam, ehhez a kérdéshez nem kell odaírnom, hogy NORMÁLIS VÁLASZOKAT KÉREK SZÉPEN. De látom tévedtem, ide is ki kell már írni, mert ide se tudnak egyesek normális választ írni... Sajnálom :/

2013. jan. 20. 23:58
 9/26 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem ha itt nevelkedett akkor ugyan olyan, mint egy magyarországi magyar.

Amugy meg mi az, hogy bunkó? Ha azt vesszük ezt a jelzőt néha szinte bárkire rá lehet aggatni :)


25l

2013. jan. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Az, hogy arab az egy dolog. Ha viszont iszlám hívő, akkor azt vedd figyelembe, hogy hiába nevelkedett itt, az nem is csak egy vallás, hanem életforma és ettől a hívők a legkisebb mértékben sem szoktak eltérni. Az olyan emberekkel pedig vigyázni kell, akik csak veled jófejek, másokkal meg bunkók, mert ez azt jelenti, hogy épp neked akar kedveskedni, de a jellemében nincs meg a kedvesség.
2013. jan. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!