Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátom egyre jobban rászokik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom egyre jobban rászokik a fűre, hogy segítsek neki?

Figyelt kérdés
Barátommal fél éve vagyunk együtt, mikor összejöttünk, akkor minimálisra csökkentette az alkalmakat mikor elszívott egyet- kettőt,és figyelt arra, hogy ne akkor csinálja mikor ott vagyok vele mostanában viszont már minden nap szinte, és nagyon szeretem nem akarom ott hagyni, de nem tudom, hogy segíthetek neki.

2013. jan. 23. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:
56%

Vannak alapítványok akiknél segítséget kérhetsz. De a saját érdekedben mondom, hogy hagyd el, mert rá fogsz menni te is.

pl. kamaszpanasz.hu oldalon is találsz ilyen civil szervezeteket

2013. jan. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Megfogod, és beparáztatod! Pont legyen beszíva és kezdj el neki félelmetes dolgokat beszélni, vagy viselkedj vele olyankor csúnyán, hogy tudja meg, hogy te nem szereted amikor be van szivva! 24/f tapasztalatból írtam :D
2013. jan. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerezz neki alacsonyabb tarifával dolgozó dílereket,keress sok pénzt ha esetleg jogi útra terelődne a dolog és biztosíts neki minden estére vanilíáspudingot kinder maxi kinggel,rántott kaszinótojással krumplipürével,csirkeszárnnyal és uborkasalátával.
2013. jan. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nyírd le.
2013. jan. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elöször is ez szerintem csak ralyta mulik, hogy ö le akarja e tenni, valamennyire tudsz rá hatni, de ezek a dolgok sosem sülnek ki jól , mert ahogy irtad szerintem ö akarja ezt csinálni és ha te le akarod szoktatni erröl a káros szenvedélyröl akkor érezheti ugy is hogy befolyásolni akarod és ez nem fog neki tetszeni. Én leülnék vele beszélgetni, amikor józan. Mond el ,hogy te mit gondolsz és ö mit gondol erröl az egészröl....
2013. jan. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
miert hiszed hogyha hogy azzal segitessz neki ha hiztizel es baszogatod?ha neki jo had csinalja.vagy fordulj egy szervezethez ahol elmondjak neki hogy karos es ralehet szokni.nagyon hatasos modszer mindenkepp csak ajanlani tudom!!mennyivel lenne jobb ha inna vagy cigizne?vagy nyugtatokat szedne mint az orszag fele?de az elfogadott mert legalis..a nyugtatok mellesleg ezerszer addiktivabbak mint a fu.es sokkal jobban le is tompitanak.de nezd csak a hireket es ne gondolkozz semmin te megvezetett birka!
2013. jan. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
hagyd ott! de nem magad miatt, hanem szegeny fiú miatt. hadd legyen boldog. mert ha igy rinyalnanak melletem akkor enis 0-24be tepnek. ne nyuzd. inkabb szivj neha vele. utanna kajaljatok es szexeljetek. annal nincs jobb :)
2013. febr. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Most tudtam meg h nem fuvet sziv màr hanem azt a **** herbàlt. Attòl olyan màs.
2013. febr. 6. 01:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!