Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hisztek az Igaz szerelemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hisztek az Igaz szerelemben, hogy az embernek van egy párja a világon, akivel 100 évig is boldogságban tudna élni?

Figyelt kérdés
Mindenki olyasmikról beszél hogy "amikor eljön a nagy Ő..." Ti hisztek ebben, hogy létezik ilyen?

2013. jan. 24. 16:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%
Nem tudok 100 évig élni,mert max 50 évesen biztos,hogy lejár a szavatosságom.:D
2013. jan. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
41%

Ez egy orbitális baromság. :D


21/N

2013. jan. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Igen.Létezik.
2013. jan. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

remélem hogy létezik :)

20/L

2013. jan. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek benne.Van akivel le kehet élni egy életet.De végig szerelem szerintem csak a mesékben létezik
2013. jan. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Semmilyen tudományos módszerrel nem támasztható alá. Nem vág egybe a tapasztalatokkal. Akkor mégis miért hinnék, mert jól hangzik?

Király, ezentúl hiszek abban is, hogy a vizet bármikor arannyá tudom változtatni.

2013. jan. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Létezik, kivéve a csúnya férfiak számára.
2013. jan. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ez egy bullshit, ebben úgy 18 éves koromban hittem utoljára vagy talán még akkoriban sem. Abban hiszek, hogy vannak emberek, akikkel jobban működik a kémia és jobban összepasszolunk lelkiekben is, és vannak akikkel kevésbé illetve egyáltalán nem. Szerencse kérdése, kinek mennyi lehetősége adódik az előbbi esetből élete során.
2013. jan. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

Attól még, hogy tudományos tények nem támasztják alá, még hihetünk benne.

És hogy miért? Mert csak. Miért nem lehet ezt elfogadni?

Azért hiszünk benne, mert... csak.

Jó benne hinni, megnyugtatja az embert. És miután egy szakítás után már azt érzed, hogy örökké pár nélkül maradsz, belekapaszkodhatsz abba, hogy van egy ember, akit neked szánt a sors.

Emberek vagyunk, hibákkal tele. Mindenki hajlamos veszekedni, mindenki kelhet fel bal lábbal, és mindenki veszekedhet a párjával. De ezek hullámvölgyek, amin túl kell lépni.

Lehet, hogy az igaz szerelemből 25 év után már nem sok marad, de ott lesz helyette egy mély barátság és a tisztelet.

2013. jan. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Engem pont egy komoly szerelmi csalódás juttatott arra a felismerésre, hogy le kell venni az idealizmus rózsaszín szemüvegét. Nem hiszek a sorsban, így abban sem már, hogy az majd igazságot szolgáltat és az utamba sodorja, akit "nekem szánt". Ilyen sajnos tényleg nincs. Ha az embernek szerencséje van, akkor találkozik több olyan emberbe is, akibe komolyan beleszerelmesedik. Nincs ilyen, hogy "nagy ő", mivel akárhányszor durván szerelmes lesz az ember, az aktuális szerelmének a tárgyát fogja a mindenkori "igaziként" aposztrofálni. Ilyen nagy szerelmekből meg tényleg baromi kevés van az ember életében, talán max. 2. Nagyon kivételes esetben 3.
2013. jan. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!