Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha a pasim kocka,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a pasim kocka, és engem egyáltalán nem érdekelnek a játékai?

Figyelt kérdés
imádom a srácot, de a számítógépes játékoktól kiakadok, mert semmi értelmük nincs, csak a gyilkolászás -.-.de hiába mondom neki hogy nem érdekel stb kövi héten már egy újabb játékkal jön elő.amúgy semmi kivetnivalóm nincs a srácban.nagyon szeretem :) am én 15 a srác 18

2013. jan. 24. 18:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
hát ez az egyik hobbija, akkor hadd csinálja már amit szeret bazz, de ez olyan mint a kondi..ha azt csinálná az volna baj, hogy nem otthon ül....wáááá
2013. jan. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem ennek előbb-utóbb nem lesz így jó vége... :/
2013. jan. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Ugyanez a tesómmal. HELP!!!
2013. jan. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ilyen vagyok én is mint a faszid de egy lány kedvéért abbahagynám:)
2013. jan. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%

Én abbahagytam mióta van barátnőm.

És nem úgy hogy megkért rá.

Egyszerűen csak jobban szeretek vele foglalkozni:)

21/F

2013. jan. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

Hagyuk már. Mért te mit csinálsz? Facebookozol meg írogatsz gyakorin... Ezis ugyan olyan kockaság de ezeknek télleg semmi értelme kívéve ismerősőkkel chatelés. Játékok nagyon sok mindenre jók csak elmondok néhányat: angol nyelvtudás fejlesztése, reakció idő jobb lesz,fejleszti a logikai megoldó képességed, feszültség levezető, fejleszti a kreativitásod, több játékban tanulhatsz a történelemről, történelmi személyekről stb.

Nekem ne mondjad már hogy semmi értelmük nincsen, mert ez a tipikus hülye női logika:D Am ez neki hobbi beszéld meg vele hogy ha vele vagy akkor hagyjátok a játék témát és beszéljetek másról. Ennyi.

2013. jan. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjad játszani és amíg játszik, addig találj magadnak hobbit. Pl a férjem képes éjszakákon át Herosni, meg WarCratozni, én addig olvasok, vagy hímzek, vagy filmet nézek. Nem kell mindig egymás nyakán lógni
2013. jan. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Értelmes emberek vagytok akkor meg lehet ezt oldani. Amíg ő kockul, Te tévézel vagy netezel.


Legalábbis én tervezek magamnak egy "eldugott" kocka-szobát ha lesz "családi" életem ahová elbújhatok gépezni meg aludni ha olyanom van.

2013. jan. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

miért kell a csajoknak ilyen esetben hülye p*csaként viselkedni?

játssz vele, vagy hagyd békén, hadd csinálja...

amúgy nem annyi értelme van, hogy gyilkolászol. istenem... legalább ne alkoss véleményt úgy, hogy fogalmad nincs a dolgokról :)

2013. jan. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
az baj hogy a lövőldözős játékok olyanonk mint másnak az extrém sport nőveli adrenalin szintet és azt szereti a srác szerintem
2013. jan. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!