Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem értem, mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem, mit csináljak? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki már kb. 2 éve tetszik és ő ezt tudja is.Közösségin visszajelölt,néha kedves hozzám,néha meg hozzám sem szól.Ha meghallok/látok valamit(pl:szerelmes zene,szerelmes képek,idézetek...stb.)egyből ő jut az eszembe.Én mindig úgy érzem hogy ő is érez valamit irántam,de nem tudom eldönteni hogy most tényleg ő is szerelmes belém,én is belé(szép tündérmese)vagy csak én érzem így.Szerintetek?

2013. jan. 27. 13:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Mi mégis honnan tudnánk?


Utalgass a dologra nála, figyeld a reakcióját..

2013. jan. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerinted ismerjük a srácot, hogy tudjuk mit érez irántad?

Kérdezd meg tőle mit érez irántad! A szerelem nem tündérmese. Létezik, csak tenni kell érte.

2013. jan. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
kommunikációóóó,hányszor kell még elugatnom?
2013. jan. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Van egy fiú aki már kb. 2 éve tetszik és ő ezt tudja is"

ha tudja és kölcsönös akkor már lépett volna.

2013. jan. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de tapasztalatból tudom, hogy nem tetszel neki. Felejtsd el és keress mást! :)
2013. jan. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az utolsó két válaszolónak igaza van.Köszi,jöhetnek még vélemények.:)
2013. jan. 27. 18:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy emnnyi idős vagy, de szerintem ha tudja, és hogyha nem lép semmit, akkor tényleg felesleges ezen rágódni. Vagy jó esetben, nem meri bevallani. De ha te egyszer megmondtad neki, és ő semmit em mondott rá, akkor storno!! Sorry :S
2013. jan. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem úgy tudta meg hogy elmondtam neki,hanem úgy hogy mikor a barátnőimmel beszélgettünk,meghallotta,de közben egy csomót röhögtünk ezért lehet h azt gondolja,csak viccből mondtam.
2013. jan. 28. 15:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!