Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az igaz hogy egy kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz hogy egy kapcsolat sem tart örökké?

Figyelt kérdés
Vagy van olyan ,aki ezt meg tudja cáfolni? Mennyi ideig tartanak általában a kapcsolatok? (pl:ahol élettérsi kapcsolat,esetleg gyerek is van).Mikor múli el a rózsaszín köd,és kezdenek előtérbe kerülni a másik hibái,amik esetleg addig nem zavaróak,de mostmár idegesítőek.? Mesélnétek?

2013. jan. 30. 13:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért sok minden múlik azon is hogy mennyire tudsz együtt élni a párod hibáival, van olyan aki elfogadja a másikaz ezekkel a dolgokkal de van olyan is aki nem. A rózsaszín köd is mindenkinél más időt jelent. Lehet ha elmúlik és meglátod azt milyen igazából az az ember akiel együtt vagy már nem lesz egyáltalán vonzó számodra de lehet hogy ugyan úgy érzel majd iránta mint eddig. Mindenkinél változó dolgok ezek.
2013. jan. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nagyszüleim megélték az 50 éves házasságukat. Utána halt meg nagyapám rá 1 évre.

mikor még fiatalok voltak 35 év körüliek az öreg dolgozott kint külföldön akkori NDK -ban és hát ott 1-2x lefeküdt másik nővel is de boldogok voltak a mamával. Aztán szépen együtt egymás mellett megöregedtek.


De ez a mai emberekre már nem jellemző. Más világot élünk.

2013. jan. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Igaz, hogy egyetlen egy kapcsolat sem tart örökké. Az embereket ha más nem is, de a halál egyszer elválasztja.


A mai fiatalok körében már nincsenek annyira tartós kapcsolatok, hogy 30-40 évet együtt legyenek. Más már a világ. Persze, itt is vannak kivételek, de én a nagy átlagról beszélek :)

2013. jan. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Igaz! Az én nagyszüleim kapcsolata is csak 61 évig tartott.

A szüleimnek egyenlőre idén lesz a 40 éves házassági évfordulójuk. Hogy meddig fog tartani, azt hála Isten nem tudható.Hogy a Te kapcsolatod meddig tart, az rajtad és egy másik személyen fog múlni.

2013. jan. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
mondjuk van egy lány (25) aki eddig elég nagy r.bi volt,fűvel fával lefeküdt,összejött egy 36 éves 3-szor elvált pasival-aki az unokatesóm-és van 3 gyerek is.Az ő kapcsolatukról mit gondoltok?Mert az egész család azt várja,hogy elmúljon a rózsaszín köd az unokatesómnál és kidobja végre a r.bit.
2013. jan. 30. 13:56
 6/12 anonim ***** válasza:
közös gyerekük nincs?
2013. jan. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nekem szerencsére 3 éve stabil kapcsolatom van,de azért nem vagyok elájulva,2 vagyok,tudom hogy nem ő az utolsó és neki se én...
2013. jan. 30. 13:58
 8/12 A kérdező kommentje:
nincs,1 éve van vele,nem is élnek együtt,csak "járnak",még együtt sem alszanak sokszor a gyerekek változatos láthatása miatt,mert mami azt mondta-ott él unokatesóm-ha bármalyik gyerek is nála van,azzal aludjon,azzal foglalkozzon,ne a nővel,mert egy időbe fittyet hányva mindenre elhurcolászta magát a csajt bulizni,meg ide-oda,ha láthatáson volt valamelyik gyerek.Olyan gyereke is van,aki havi 15 napo alszik az unokatesómnál-ilyenkor esténként a r.bi jár bulizni "egyedül".
2013. jan. 30. 14:01
 9/12 anonim ***** válasza:
Én 6 évet voltam együtt egy lánnyal, de barátok maradtunk, úgyhogy a kapcsolatunk még mindig tart, csak átalakult barátsággá, bár lehet ez sem tart majd örökké :)
2013. jan. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Érdekes egy kapcsolat, olyan legyen kit dugnom néha kapcsolat.
2013. jan. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!