Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hol, hogyan ismerkedhetnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol, hogyan ismerkedhetnék gazdag/pénzes lányokkal?

Figyelt kérdés

Nem itt az oldalt használom társkeresőnek, csak érdekelnek a válaszok, csak mielőtt problémáznak a moderátorok..


Na tehát szeretnék olyan lányokkal ismerkedni akik tehetősek mert szívesen kipróbálnám a luxus életmódot. Jó lenne egy cégfejes csini lányával összejönni,de az se baj ha öreg otthonülő vagy csúnya stb. én rendes lennék mindenkivel :D

Azt mondják helyes vagyok, így simán fel lehet engem vállalni burzsuj bulikba vagy sznob színházi esteken, bárhol:)

Nem lennék ingyen élő vagy ilyesmi, mert ha lehetne akkor a vállalkozásában vagy cégénél is dolgoznék.

Ezért szeretném megkérdezni, hogy hol találhatnák ilyen nőket? Köszi

F/22

Vagy Gazdag srácokkal is haverkodnék akiknek nem sok barátja van : )



2013. jan. 31. 16:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
37%
Egyébként én, mint gazdag lány, egyből kikosaraználak ilyen hozzáállással...
2013. febr. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Bogesz:) ***** válasza:
42%

Hát hallod elég nagy...na moderálom magam....szóval ez aztán True Love a javából...képes lennél csak és kizárólag pénz miatt akár egy bányarémmel is összejönni?...ezt nem hiszem el..hova fajul a világ..azt még úgy lenyeltem, vagyis kezdek hozzászokni, hogy mostmár a női kezdeményezés elvárt...dehogy a nő tartsa el a pasit...ez már mindennek a teteje...őszintén szólva remélem, hogy nem fogsz ilyet találni, és hogy sosem fogsz luxusban élni..az ilyenek mint te nem érdemlik meg..menj hímringyónak, aztán légy büszke a sikereidre...szánalmas..

16/L

2013. febr. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Bogesz teljesen félre érte a dolgot, még egyél egy kis ciniminit aztán majd beszélhetünk :)
2013. febr. 2. 03:49
 14/16 anonim ***** válasza:

nem igaza van, a második hozzászóló vagyok.

Hajdanán én is ugyanolyan pasit fogtam ki mint amilyet leírtál, tőlem még a telefonra és vonatra is sajnálta az időtés a pénzt( a többiről ne is beszéljünk) miközben az exének képes volt szülinapjára megvenni a swarowsky gyémántnyakláncot. És mi után elég dühösen szóvát tettem neki, ő jött azzal, hogy én ilyen meg olyan vagyok. Na az ilyenekhez mégis mit szóljon az ember? Aztán csodálkozott amikor 4 hónappal később lapátra került és azóta se kell senkinek....

2013. febr. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
egyénként csatlakozva az előhöz nem vagyok bányarém, csak túlságosan is jóhiszemű..... SAJNA :(
2013. febr. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
29%
Nem értem, hogy az agresszív kismalac-hölgyek hölgyek miért írnak, ha tudnak érdemleges választ adni a kérdésre. Miért nem keresik fel a megfelelő koca fórumot, ahol jól kiröföghetik a panaszaikat?
2013. febr. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!