Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tanár és (volt) diák szerelem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanár és (volt) diák szerelem, hogyan lépjek felé?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok és nemrégiben kerültem átmenetileg takarítóként a volt általános iskolámba. Már annak idején is nagyon tetszett a testnevelés tanárom(mindössze 7 évvel idősebb nálam,mikor én voltam 8. osztályos ő 21 évesen került oda tanárnak)most 30 éves és még mindig nagyon tetszik, tudom ez nem szerelem mert nem ismerem iskolán kívül, de szeretném jobban megismerni. Úgy vettem észre,hogy felfigyelt rám,de félek hogy csak emlékszik rám picit régről.(Bár nagyon sokat változtam,nem hinném hogy megismert) Nem érzem magam túl vonzónak a takarító szerekkel és a felmosóval,de mégis szeretném valahogy megszólítani. Hogyan tegyek felé lépéseket? Rég nem ismerkedtem, zavarban vagyok:)

2013. febr. 1. 11:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

mond neki hogy "takarítááááás, Jöttem kipolirozni az erőkart tanárúr"


ettől tuti kifeküdne a röhögéstől :D és oldódna a hangulat is. Megkrédezné m ia francot keresel ott elmodnanád röhögtök aztán megkérdezed, hogy müszak végén nicns e kedve befejezni a beszélgetést... pont

2013. febr. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Atyavilág, ezen még én is felnevettem de nagyon, köszönöm, annyira zavarban vagyok a közelében hogy a "jaj de pocsék időnk van" kezdetű mondatnál nem jutott jobb eszembe,ezért inkább csöndben maradtam:D
2013. febr. 1. 11:42
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

ma 11:42

Hidd el a tanár tudja, hogy miért vagy olyan göncben és ismered a hamupipöke sztorit?

Lehet itt is valami ilyen kezd kialakulni csak legyen önbizalmad megszólítani azt a kretén vén kr*vát hogy varázsolja elö neked a tökhintót. :)

2013. febr. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ó, feldobtad a napomat ezekkel a beszólásokkal. :)) Amúgy szerintem sem kellene a ruha miatt aggódnod. Nem szégyen a takarítás. És még ha az "ejnye, be rossz időnk van ma" kezdetű mondattal kezdenél, akkor is előbbre lennél talán egy kicsit.
2013. febr. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
1! Köszönöm. Eddig jutottam. szóval a röhögés után már mindegy, mit írtál.
2013. febr. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddig érkezett jó tanácsokat!:) persze másik probléma ,hogy 23, lassan 24 évesen olyan testalkatom van mint egy 12 évesnek(kicsi cici,gyerek arc) és félek,hogy a tanár úr, fiatalabbnak néz...mégsem tömhetem ki zoknival a melltartóm hogy nőiesebb legyek:D bár itt a picsogás miatt úgy is érzem magam mint régen tiniként:D
2013. febr. 1. 12:09
 7/10 anonim ***** válasza:

Egy tesitanárnak az aerodinamikus nők jönnek be. (tesitanár ismerösöm modnta ezt röhögve) szóval lehet még be is jön az alakod neki.


Ha meg mégsem akkor itt vagyok én, mert én kifejezetten a kis/kisebb mellü hölgyekre bukok :D

2013. febr. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Micsoda történetek vannak. :D
2013. febr. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt dolgom tesitanárral, és jóindulattal sem lehet rám azt mondani, h aerodinamikus alakom van. :DD
2013. febr. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
még az is baj,hogy közöm sincs a sporthoz,utáltam világ életemben a testnevelést is,ha esetleg szóba elegyednénk lehet ez nem vetne rám tul jó fényt...bár nemrégiben beszereztem egy ugrókötelet,az kezdetnek jó lesz?:DD
2013. febr. 1. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!