Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem hiszem, hogy fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem hiszem, hogy fontos lennék a páromnak?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt. Elég nehezen is jöttünk össze és akkor is azért mert én akartam jobban. Szóval Ő nem volt szerelmes...talán azóta sem. Keveset vagyunk együtt, és az anyagi külömbségek is érezhetőek a kapcsolat kárára, mármint neki mindene megvan és túlságosan is hozzá van szokva ahhoz hogy az lesz amit Ő akar. Az, hogy velem mi van, az újabban semmit nem ér. Néha jó volna beszélgetni is.. kettesben. Vagy programokat csinálni.. néha egy szál rózsa is jól esne de talán ha kaptam eddig 3-mat. Bizonyára csak arra kellek. A szexre. Mostanában interneten sincs. És mikor megkérdezem miért nem volt? Hát.. miért? Volt egy film a tv-ben. Az fontosabb mint én. Próbálok mindig csinos is lenni, készülök a találkozásokra de észre se veszi. Ő neki jó élete van, van munkája, bármit megkaphat. Nekem meg szinte semmim sincs és őszinte szeretet sem kapok. Ha látja hogy bánatos vagyok, ahelyett hogy kedvesen hozzám bújna, kijelenti, hogy nem érdekli miért hisztizem és faképnél hagy. Ez megy neki. Lelépni. Nem tudom mit tegyek. Nekem Ő fontos, de hogy én mi vagyok neki.. fogalmam sincs és ez a téma és érzés nem egyszer merült már fel bennem. Felesleges vagyok neki? Nem úgy szeret, ahogy kellene.. azt hiszem.

24/L



2013. febr. 2. 11:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Hagyd el gyorsan
2013. febr. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha van kedved beszélgetni írj nekem nyugodtan! hasonló cipőben jártam én is...
2013. febr. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezért az ürgéért egy lépést tenni? Nem vagy komplett, hogy 24 évesen 2 éve egy ilyen nyomorban tengődsz lelkileg..
2013. febr. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

hát így olvasva a mondataidat te egy nyűg vagy neki ezért váltanod kéne (már tegnap)


és találni olyat aki szeret téged mert ez így úgy pocsék ahogy van

2013. febr. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem véget kellene vetni a kapcsolatnak, akkor boldogabb lennél, ő meg ráeszmélne, hogy mit vesztett, ha meg nem akkor meg jól döntöttél, hogy ott hagytad. Mindenképp változtass! Sok szerencsét! :)
2013. febr. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szereted ha semmibe vesznek?

Amennyiben nem, lépj le és hátra se nézz.

2013. febr. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem, nem szeretem ha semmibe vesznek. De nekem Ő a mindenem. Szóval eddig volt értelme annak, hogy vagyok, de már lehet, hogy nincs. Nem hibáztatom Őt, csak akkor játszana tiszta lapokkal, mondaná meg, hogy mit tudom..: unalmas, slampos, ronda, hájas.. kényes nő vagyok, un engem és elhagy, mert találna jobbat nálam! mondaná meg! nem? egy csóró lánnyal sokat nem tud kezdeni. :)
2013. febr. 2. 12:17
 8/9 anonim ***** válasza:
Hidd el, fogsz még te találni olyat, aki jobban megbecsül :)
2013. febr. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mint, ahogy írtad Te erőltetted ki ezt a kapcsolatot, szal ha rossz májú akarnék lenne mondhatnám, edd meg, amit főztél.


Egyáltalán minek jöttél vele össze,mer nem volt jobb?

Lehetett volna annyi tartásod, h ezt ne tedd magaddal.

Sztem, ha úgy vesszük ne várj arra, h lépjen, mivel Te kezdeményeztél Neked is kéne lépni. Bár még azt csak megértem, h akkor és ott jó 5letnek tűnt, h belemenj, de h hosszútávon minek?..

Gondolkozz el azon, h megéri-e, mi a jó s a rossz Neked! Csak magadra gondolj, mer ez a Te életed!

Ő meg csak belekényelmesedett ebbe a helyzetbe/kapcsolatba.

2013. febr. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!