Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennétek? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek? (többi lent)

Figyelt kérdés

A párommal lassan 6 éve vagyunk együtt. Ő 32, én 25 éves. Elég hamar összeköltöztünk, vagyis ő hozzánk. Ő dolgozik, én pedig még tanulok, igazából csak esténként találkoztunk és voltunk együtt. A hétvégét is elég sokszor külön töltöttük, tehát véletlenül sem voltunk együtt 0-24-ben huzamosabb ideig. A kapcsolatunk első két évében egyébként egész jól megvoltunk, aránylag sok közös program, sok utazás, mászkálás.

Viszont a probléma a következő, már egy ideje szinte semmi nincs köztünk. Ezt úgy értem, hogy szinte minimális a testi kontaktus (ez részben az én hibám, ill. a stresszes életvitelemé) és mostanában már beszélgetni is alig beszélgetünk. Egyre kevesebb a közös téma, közös programunk meg igazából nincs is. Én egyre inkább unom, s mikor mondom,h csináljunk valamit, menjünk valahova, megsértődik és nem szól hozzám. Ha nyaggatom, hogy miért nem, azt mondja, hogy ő ilyen és kész. Én kezdek kicsit belefáradni ebbe és nagyon gondolkozom a szakításon. Szerintem ő is, bár tudom, hogy szeret, valamint nekem is nagyon rossz lenne nélküle de nem látom, hogy valahová is vezetne még ez a kapcsolat :( :S ti hogy látjátok, mit csinálnátok a helyemben? csak normális válaszokat varok, köszönöm!



2013. febr. 3. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Rugd ki
2013. febr. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
It's the final countdown! Remélem értetted.
2013. febr. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Szia! Teljesen megértelek, hogy unod és kezd betelni a pohár. Ha 25 éves vagy akkor még nagyon fiatal ahhoz, hogy így éld le az életed. Hiszen szükséged van a gondoskodásra és törődésre, hogy foglalkozzanak veled. Egy idő után ezt hiányolja az akinek annak idején volt része és öröme benne! Ha úgy érzed nem bírod akkor kezdeményezd a szakítást. Nem lehet tudni, hogy reagál rá. Lehet a fejéhez csap és azt mondja " nem akarom elveszíteni ezt a lányt tennem kell érte" és lehet megváltozik. Ilyenkor megijednek. Szerintem akkor érdemes neki még egy esélyt adni. Ha utána csak nem változnak a dolgok akkor semmi értelme erőltetni! Remélem valahol tudtam neked segíteni! :)
2013. febr. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!