Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet szerelmi bájitalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet szerelmi bájitalt készíteni?

Figyelt kérdés
Látam netten hogy lehet de nem találtam egy értelmes receptet és ki szeretném próbálni valakin , de nem tudom a receptet valaki le írná nekem ?

2013. febr. 9. 16:54
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ha létrejön a kémia kettőtök közötti levegőbe, az a tuti bájital. Meghódítani a férfi szívét, hogy aztán elkezdjen vadászni, te pedig hiába menekülsz - mintha játszanál vele -, csak jobban fog vadászni rád, mert a kémia vonzani fogja. Aztán végül lecsap rád és éltek boldogan.............
2013. febr. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

persze ehhez kell az összeillő:

- egy vadász, akit vonz a vad kémiája

- egy vad, ami menekül és hív egyben

- és a vonzás hatalma


#11 vagyok

2013. febr. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Nem kértem rossz indulatú üzeneteket szóval aki bunkó az most el húzhat.
2013. febr. 9. 17:04
 14/20 anonim ***** válasza:

Sajnos ilyen nem létezik. Ha létezne mindenki ilyet itatna másokkal.


De mivel nincs ezért marad a féregírtás meg a természetes szelekció.

2013. febr. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

"Ha létrejön a kémia"


urban legend.

2013. febr. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
LaL xd
2013. febr. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Újholdnál, növő holdnál gyújtson meg egy piros gyertyát, és gondoljon arra, hogy már kettesben van szerelmével! Majd készítse elő a kellékeket: Teafőző, méz, csipketea, fahéj, 9 piros rózsaszirom. Tegye fel forrni a vizet, majd lassan kanalanként adagoljon hozzá 9 kiskanál akácmézet, és közben mondja:


- Aphrodité, Szerelem Istene, szükségem van a segítségedre, a közreműködésedre. Jöjj el hozzám, segíts nekem!

- Töltsd meg ezt a teát erőddel és a természet erejével, hogy amikor XY iszik belőle, nőjön benne a vágy irányomban. Legyen belém szerelmes, kívánjon engem!

- Frissítsd fel szellemem, és töltsd csordultig a szívemet, hogy igaz szerelemmel fogadjam XY közeledését! Úgy legyen!


Ezután tegyen bele egy fahéjat és a 9 piros rózsaszirmot. Hagyja még 2 percig forrni, majd vegye le a tűzről. Ettől a perctől kezdve működik a dolog! Az se baj, ha kihűl, és újra kell melegíteni, bár az íze az első forralásnál finomabb!!!


Küldhetsz egy privit a köszönotöddel!

2013. febr. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a Roxfortban, úgy tudom a válság miatt már OKJ-s képzéseket is tartanak mugliknak, évi 200 ezerért.
2013. febr. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
vigyél a pasinak minden nap egy pohár sört. :D előbb-utóbb belédszeret :DDDD
2013. febr. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Egy igazi AFRODIAZIKUM, amelyet bárki elkészíthet :


1/2 liter vodka, 1 rúd fahéj, szárított ginseng -zsensen-gyökér (árulnak a piacokon is), 3 szem szegfűszeg, 2 db borókabogyó, 3 szem piros bors, 2 szem feketebors, szárított thymián (kakukkfű), 4 szem szárított csipkebogyó, 2 szem vörösáfonya, fél vaníliarúd. Ezt összekeverni, s két hétig egyben érlelni, majd fogyaszatni! Remek íz, már kis mennyiségben valódi hatás!

2013. ápr. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!