Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Meg tudod mondani pontosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg tudod mondani pontosan melyek azok a tulajdonságok amik miatt beleszerettél jelenlegi párodba?

Figyelt kérdés

Vagy egyátalán ezt lehet tudni?!

Igaz, hogy a külső megfog,a belső megtart?


20 felettiek válaszai érdekelnek leginkább.



2013. febr. 12. 14:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Külsőleg olyan aranyos volt, de nem volt szép. Ami megfogott, az a humora és hogy annyira odáig volt értem :)
2013. febr. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem egyértemű volt: vékony testalkat, bájos arc és sok nevetés. :) Igen, engem a külső fogott meg, és a külső és belső is szerepet játszik abban hogy még vele vagyok...
2013. febr. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
jah,kort és nemet is írhatnátok .köszi :D
2013. febr. 12. 14:52
 4/10 anonim ***** válasza:
megbízható, hasonlóan gondolkodik, mint én, hozzám hasonló humorérzéke van. 30/N
2013. febr. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Jó fej, nagyon laza, nőies, intelligens és szexéhes. :)

Ja és nagyon tetszik külsőre. :)

2013. febr. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

figyelmesség, türelem, nyugodt és kedves természet

nem a külsejével fogott meg, de idővel azt is megszerettem


21l

2013. febr. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
figyelmes, kedves, mellette biztonságban érzem magam. 17L
2013. febr. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Főleg a magabiztossága, a lazasága, a határozottsága és a humorérzéke fogott meg először, aztán ahogy jobban megismertem az egész egyénisége, hogy érzelmes, kedves, odaadó.

34/N

2013. febr. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A külseje nem tetszett.

Az eszével, műveltségével, tájékozottságával fogott meg. Valamint a régimódi romantikusságával, amit nyers szexualitással párosít, és ettől hihetetlenül izgalmas lesz.


Sokkal szebb nem lett, amióta összejöttünk (bár állítólag sokkal jobban néz ki, mert amióta velem van, nyugodtabb, kiegyensúlyozottabb), de nekem egyre jobban tetszik :)

És a legjobb, hogy egyre hevesebben udvarol, pedig már együtt élünk, rég megkapott :)

2013. febr. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Odafigyel rám és van tudása,ami a mai világban elég ritka.
2013. febr. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!