Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 2X is megbántott, hogy tegyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2X is megbántott, hogy tegyem túl magam rajta?

Figyelt kérdés

1. kiderült hogy még az exét szereti,de megbocsájtottam neki

2. kiakadt azon hogy nem vagyok könnyen kapható,na ezt már nem tűrtem és megmondtam neki hogy keressen akk egy könnyűvérű csajt...

hogy tegyem magam túl rajta? vmi tanács esetleg?



2013. febr. 14. 20:30
1 2
 1/13 ASOT ***** válasza:

Előfordul, hogy az ember néha félreismer valakit, néha nagyon, ne arra gondolj, hogy mi van most, vagy mi volt, hanem, hogy milyen életed lehet ez után, talán nem esel még 1x ebbe a hibába, talán....

Túl leszel rajta, tovább kell lépni ha nem akarod elb@szni az életedet azzal hogy más idióták miatt sírdogálsz, folytatni kell, menj el holnap futni vagy sétálni, menj vegyél valami ruhát meg 2 deci bort meg egy szivart

2013. febr. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Járj el szórakozóhelyekre , nyugi az idő múlásával túl teszed magad rajta.
2013. febr. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én ezt nem értem...Mi az, hogy kiderült, hogy nem vagy könnyen kapható?? ez alatt te mégis mit értesz?
2013. febr. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A kérdező nem könnyen kapható csaj és szórakozóhelyre ajánlod? Ennek aztán sok értelme volt....

Ám kérdező ismerkedj rendes fiúkkal is és keress valami elfoglaltságot. Egyszerűen ne gondolj rá, ne keresd a beszélgetését. Ha keres téged akkor rázd le valamint ne hagyj neki elérhetőséget.

2013. febr. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Nahh az utolsó is egy tökkelütött... Szóval aki szórakozóhelyre jár az mind mind ribanc csaj -.-'
2013. febr. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Tökkelütött neked-.-" Látom fogalmad sincs mit írtam. Látszik a te agyállományod igen kevés.
2013. febr. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Aha... "nem könnyen kapható és te szórakozó helyre ajánlod?" már ne haragudj de ebből egy értelmi fogyatékos is kikövetkezteti, hogy szerinted a "rendes" lányok nem járnak szórakozóhelyre -.- Csak a "könnyen kaphatók"
2013. febr. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Te gyagyás vagy. Te ezt szűrted le gratulálok megnyerted az idióták címét.
2013. febr. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Véletlen ahogy gondolkodsz abban nincs ellentmondás? Akkor nem gondolod, hogy másképp kéne értelmezni? Hogy lehetsz ekkora sügér?
2013. febr. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Jó akkor mi lenne, ha nem csak szapulnál hanem elmagyaráznád, hogy mégis hogyan értetted?
2013. febr. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!