Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elkellene felejtenem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkellene felejtenem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú,aki szinte minden lánnyal kedves ,amit eddig nem tudtam,és azt hittem,hogy csak velem ilyen.(Erre ma jöttem rá,mármint hogy nem csak velem ilyen.. mindig mosolyog,aranyosan piszkálgat,stb) Teljesen belezúgtam 3hónapja,azt hittem és még mindig azt hiszem,hogy Ő is érez valamit irántam(persze erre egyértelmü célzásokat adott.. csak attól tartok hogy Ő ezt észre sem veszi,mmint azt,hogy mit is csinál,és lehet hogy csak barátként tekint rám). Szerintem Ő nincs felkészülve egy kapcsolatra,nem is az a csajozós típus(bár ez a kedvessége most már 'megrémít'),és nem tudom mit kellene tennem. Bevallani nem szeretném neki,félek a pofára eséstől.

Szerintetek? :(



2013. febr. 20. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne állítson meg a félelem. "Ha nem te, akkor ki? Ha nem most, akkor mikor?" Én is így vesztettem el egy fiúk, hogy lehetett volna valami, de nem kérdeztem rá, nem vallottam be és ma is bánom : |
2013. febr. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle,ez a legegyszerübb,vagyd hívd el moziba,pizzázni stb..

Aztán majd meglátod mit mond. Ha pofára esel akkor mi van,legalább tudod,mi a helyzet.Mindenki esik pofára,nem is egyszer.

2013. febr. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

csak ez annyira nehéz

nem szeretném leforrázni ezzel a hírrel

de nem tudom .. valamit csinálok majd!

:)

2013. febr. 20. 18:14
 4/5 anonim ***** válasza:

Nehéz,nehéz,az egész élet nehéz! Légy öszinte,az a legjobb,de ne hagyd ki,mert késöbb ugyis megbánnád!

Rajta,mondd el neki!!

2013. febr. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A bátorság nem a félelem hiánya, sokkal inkább egy döntés, hogy van ami a félelemnél sokkal fontosabb!!!!! Szerintem ha szeretnél tőle valamit, és ő is kedves veled, akkor mond meg neki, hogy mit érzel iránta. Mert lehet, hogy ő épp erre vár. Ha pedig nem szeretne tőled semmit, akkor is megmarad, mint barát, mert ha tényleg a barátod, akkor ez miatt még nem fog változtatni ezen!!
2013. febr. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!