Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért történik ez a pasiknál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történik ez a pasiknál?

Figyelt kérdés

Miért történik az, hogy az ismerkedés elején (és nincs köztünk még semmi) a pasi lelkesen írkál, mindenre szinte azonnal válaszol és mesél, sokat ír, majdnem naponta, aztán egy idő után (kb. 1 hét, de lehet ez 3 hét is) alig ír, nem nagyon válaszol pedig láttam elolvasta, vagy nem válaszol vagy sokára akkor is valami rövidet.....

Most a barátommal vagyok így, ehhez hozzá tartozik újra kezdtük nemrég (régen én dobtam ki az nem nyilvános miért, hosszabb idő után összefutottunk, úgy tűnt megváltozott sok mindenben és nagyon igyekszik, jobban mint régen, elismerte a hibáit a múltból), az elején sokat írkált mennyire szeret, hiányzom, más szépeket is, romantikusakat, majdnem naponta írtunk egymásnak órákig (ő kérte mindig hogy jöjjek fel chat-elni), kedves sms-ek, kisebb ajándékok..Olyan kb. 6 hete vagyunk most együtt, nem nagyon ír, csak ritkán egy mondatot, ha én írok látom elolvasta de nem válaszol egyáltalán. Már próbáltam finoman kiszedni belőle, jól van-e, sok-e a dolga, velünk minden rendben van-e, azt is megkérdeztem velem nincs-e baja. Olyasmiket válaszolt hogy nincs semmi gond, sok dolga volt, nem nagyon netezett.

Legutóbbi chat-eléskor igaz írta hogy hiányzom (heti egyszer vagy kétszer találkozunk), de mikor később írtam neki hogy szeretem és becézve szólítottam meg (ahogy más is szokta a párját, ilyeneken hogy kedvesem, édesem, szívem, stb.) nem reagált rá semmit ill. olyasmit hogy azért nehogy megegyem vagy valami ilyesmit.

Egyik nap csak azért írt hogy küldjek el valami pdf-et mert neki kell.

Mikor találkozunk akkor úgy érzem jól megvagyunk, de mostanában mikor chat-elünk olyan közönyösnek érzem, nem nagyon ír vissza vagy semlegesen.

Lehet már nem szeret vagy van valakije, nem érdeklem? Én már nem akarom kérdezgetni ne tűnjek idegbetegnek. Nem is nagyon írok hátha az volt a gond túl hogy sokat írkáltunk előtte (rejtetten megyek néha fel és látom online mégse ír vissza vagy egyáltalán nagyon semmit vagy ritkán). Legutolsó találkozásunknál mondta majd megbeszéljük chat-en mikor találkozzunk újra, de hogy mikor beszéljünk azt nem, azóta is semmi. Kezdek kétségbe esni.

Légyszíves ne gúnyolódjon és ne kössön belém senki, megköszönném! Bocsi mert hosszú lett.

És 23 vagyok és lány.



2013. febr. 21. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Volt randi? Vagy csak írogatás?
2013. febr. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Annyi az egész, hogy visszaszerzett magának, az övé vagy, most már megnyugodhat nem kell úgy teperni.
2013. febr. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1. kommentelő, változó, régebbiek közül volt akivel nem randiztam csak írkáltunk de néha élőben láttuk egymást (egy helyen dolgoztunk), volt akivel randiztam is egyszer vagy kétszer.

De valahogy ez mindig ismétlődik, most a barátomnál, nemcsak nálam, barátnőm is beszámolt nekem kísértetíesen hasonló dolgokról.

2013. febr. 21. 20:00
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
felmelegített káposzta
2013. febr. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy picit túlreagálod! Ne görcsölj rá az "online életre",inkább legyél vele sokat!

Bár az bunkóság,ha elolvassa és nem ír. Viszont az is köze játszhat,hogy most már nyugodtabb,mert újból együtt vagyok és nem kell neki annyit gürizni érted.

Annyit javaslok,hogy ne problémáz vele,hogy "mi a baj? mért nem írsz?" mert nem tudhatod,hogy végül is mért nem ír. + a nonverbális jeleket online nem úgy veszed,mint élőben,így könnyen félre érthetitek egymást!

2013. febr. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon sok pasi van ezzel így. Nem feltétlenül hinném, hogy valami gond van. Az én barátom kb. a konkrét kapcsolatunk előtt másfél évvel próbálkozott, hogy nem jöttünk össze akkor, az paradox módon mégsem az én hibám. A lényeg annyi, hogy rengeteget tepert végül, mikor látta, hogy a viselkedése miatt elveszíthet. Összejöttünk, néhány hétig rózsaszínű felhők stb... Aztán kicsit elpuhult az egész, de megbeszéltük. Ő is, én is dolgozunk, valójában egyikünk sem ér rá minden nap órákat beszélni (ő egyébként nem is netezik), reggel és este hívjuk egymást, ami néha csak 10-10 perc, aztán napközben mindenki végzi a dolgát. Tudom, hogy szeret, de elfogadtam, hogy nem mindig ér rá. Ahogy valójában én sem - az elején pont emiatt mindketten rengeteg áldozatot hoztunk, és három hét után az én munkám is hatalmasra tornyosult... aztán meg éjszakáznom kellett.

Én is 23 éves vagyok, és szerintem ha azt mondja, nincs gond, akkor nincs is, csak tényleg nem ér rá annyit netezni, és tudja, hogy már nem kell tepernie. Hajlamosak vagyunk mi, lányok, csomó mindent célzásnak venni, de én úgy tapasztaltam, hogy a férfiak nem feltétlenül köntörfalaznak. Ha egy kapcsolat nem megy, nem megy, és kész. Nem hinném, hogy úgy akarná tudtodra adni, hogy ritkán van fenn chaten. Szóval tényleg ne aggódj! Millióknál áll fenn ugyanez a helyzet. :) Meg kell tanulnunk elfogadni őket így, hiszen mi sem vagyunk tökéletesek, nekik mégis jók vagyunk így, ahogy. :)

Amúgy hány éves a barátod?

2013. febr. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves 6.-ik kommentelő, köszönöm a hosszú és kimerítő válaszodat, a tiéd az egyik legépítőbb és legértelmesebb. :)

A barátom amúgy majdnem közel egykorú velem, most 24 de nekem is pár hónap múlva lesz a szülinapom és én is annyi leszek.

Azóta találkoztunk és beszéltünk, nem említettem a dolgot amit nektek itt leírtam, magától elmesélte nekem hogy gondjai vannak és milyenek. Így legalább megérthettem milyen más oka volt annak hogy nem nagyon írt, ráadásul megtisztelt azzal hogy elmondta mi bántja.

Biztosabb vagyok benne hogy szeret és igen, szeretjük egymást. :)

Ezentúl megértőbb is leszek és igyekszem arra gondolni hogy fáradt, elfoglalt vagy gondjai vannak. Végül is mi nők sem érünk rá mindig órákig chat-elni vagy sokat írni. (Bár ha ő kérte feljöttem, ne higgye hogy nem akarok vele beszélni és szeretek is vele beszélni).

2013. febr. 27. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!