Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek igaza van? (többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaza van? (többi lent)

Figyelt kérdés
Az van, hogy idén ballagok, és a barátnőmnek ugyan akkor van az évzárója mint nekem a ballagás. Nekem 6-kor kezdődik a suliban, neki olyan 5 körül (azt mellé teszem hogy 1 óra neki az út...) na és most 5 órára beér. minimum számoljunk egy órát rá, + a hazaút. szóval olyan 7-re itthon lenne, és olyan fél 8 fele ha nagyon kapkod már nálam tudna lenni (Családi összejövetel lesz... vagy valami hasonló) Na de az a lényeg hogy megkértem hogy hagyja ki, mert nagyon szeretném hogy ott legyen velem mikor elballagok, mert azért szerintem ez az első mérföld kő az életben. De azt mondta hogy mindent megtesz hogy hamarabb hazaérjen, de én mondtam neki hogy tegye meg értem, hogy most ezt kihagyja(Ő tavaj ballagott, egész nap csak azzal foglalkoztam, és minden programot lemondtam...) De ő azt mondta hogy nem, meg hogy kötelező. Mondtam neki, hogy tudom, de hogy az anyukája csak tud írni egy levelet. na mindegy az a lényeg hogy csúnyán összevesztünk rajta, és a végén már annyira felidegesített, hogy mondtam neki, hogy ha ennyire nem képes hogy ne menjen be mert megkértem, akkor inkább ne is jöjjön. Ezen ő megsértődött :( 1 órája nem beszélünk. Szerintetek igaza volt abban, hogy igazságtalan hogy megkértem, hogy ne menjen be az évzáróra? (mellesleg nekem ez az egész rohadt fontos, mert még is csak 8 év után ballagunk, és hát gondolom tudjátok milyen :) ) Nagyon rosszul esett. :/ szerintetek mit tegyek? Igaza volt? túlreagáltam? :(

#barátnő #ballagás #szerelem #veszekedés #kérés #igaza van? #túl reagáltam?
2013. márc. 2. 00:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Az évzárókat sosem értettem meg mire jók.

Szerintem 4.-ben voltam utoljára.

2013. márc. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

az évzárót ki lehetne hagyni

bár ez az én véleményem, lehet már nem is kell ezen agyalni, sajnálom N

2013. márc. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hasonló véleményen vagyok én is... :/ eléggé rosszul esett ez most tőle
2013. márc. 2. 00:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!