Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit ajándékozzak neki? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ajándékozzak neki? Vagy mit készítsek?

Figyelt kérdés

A barátommal most lesz 13-án egy év. Annyi mindent kapott, hogy már nincs ötletem mit birok neki adni. Kapott macit, szívecskéket, könyveket, felsőt, rövidujjút, parfümöt, after shave balzsamot, készítettem neki tortát, vagyorát, csokikat is kapott. Ötletek? 16l/20f

Amúgy, mi már voltunk együtt 2,5 hónapot és ha nem szakítottunk volna, most lenne 1 év és 8 hónap. :) Imádom és tudom, hogy ő is szeret. Nem kell leszólni.



2013. márc. 4. 00:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Alsógatyát meg zoknit még nem kapott.
2013. márc. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem lenne de inkább nem írom le :D
2013. márc. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem vegyél vagy csinálj Love zsetont. :) Az tök jó. Vagy csinálj ilyen kis kártyákat mondjuk 10 félét, hogy

"ölelj meg kupon" csókolj meg kupon, masszírozz meg kupon, etess meg kupon, szeretkezz velem kupon, reggeli az ágyban kupon meg hasonlók. Véletlenszerűen osszátok el és cserélgessetek. jó móka :)

2013. márc. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szeritem ez ötletes ajándék: [link]

Esetleg adj neki egy közös képet magatokról valami szép képketerben, vagy csináljatok valami újdonságot,pl.: paintball vagy menjetek el vacsizni, kényesztesd masszírozással valami illatos olajjal :) Sok boldogságot nektek

2013. márc. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Valentin napra csináltam neki könyvet. 80 ok, hogy miért szeretem és 15 dolog amit szeretnék csinálni vele, illettve amit kívánok neki. Alsógatya nekem nem tetszik annyira. Gondolom, az ötlet. :)
2013. márc. 4. 00:58
 6/9 anonim ***** válasza:
Ő is ilyen szorgalmas ajándékok terén? Én valamilyen különlegesebb, egész napos közös programot terveznék a helyedben, attól függően, hogy mit szerettek csinálni. (biciklis kirándulás, vagy sima kirándulás, vidámpark, fürdő, aquapark, állatkert, stb...bármi, ami nem mindennapi és mindketten szerettek)
2013. márc. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ő nem ilyen. Inkább visszahúzódott. :) Az a gond, hogy én délután járok suliba. Ő este jön értem az állomásra és hazakísér. Nem magyarországiak vagyunk. :) Szomszédok, szerbiaiak. :) Jöhetnek az ötletek, mert nekem komolyan gőzöm sincs. Ami eszembe jut, az lehetetlen...
2013. márc. 4. 22:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha Ő nem ilyen, lehet nem is értékeli annyira az ilyen típusú ajándékot. Próbáld meg azt kitalálni, hogy ő minek örülne igazán. Legyen személyre szabott az ajándék. Ha hétköznap nem jó, hétvégén?
2013. márc. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szeret horgászni. A hétvégét nem tudom, mert néha dolgozik, néha nem. Gondoltam piknikezni, de nem tudom milyen idő lesz hétvégén...:/
2013. márc. 4. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!