Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akkor most mi van? :O

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most mi van? :O

Figyelt kérdés
Ma a barátnőmnek elvittem a házit mert beteg. Egy másik barátnőm (leszbi) elkísért, tök jól elvoltunk, és egyszer csak lesmárolt, majd utána még négyszer. Nem tudom, hogy mit érez, mert most szakított a barátnője vele, de voltak utalásai miszerint én (biszex) tetszem neki. Szerintetek?

2013. márc. 4. 17:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2013. márc. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szerintem tetszel neki.
2013. márc. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

"egyszer csak lesmárolt, majd utána még négyszer."


Ezen hangosan felnevettem :D Váratlanul lesmárolt 5ször? :D

2013. márc. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen, mármint az első totál váratlan volt, a többit meg nem vártam, magyarul a másodiknál is meglepődtem, de utána rögtön még 3-szor.
2013. márc. 5. 16:41
 5/11 anonim ***** válasza:
Örülj neki, jó napod volt. Jó csaj?
2013. márc. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ezt vele is ehdjgbeszélni??!!
2013. márc. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én a helyedbe már az első után arcon vágtam volna . Még ha a barátnőm is. Nem is annyira mert keménykedni akarnék de biztos váratlanul érintene :D Am szerintem a második után már gyanakodva távolabb kellett volna húzódnod. beszéld meg vele. Ha barátnők vagytok... De neki ezek szerint vagy elvonási tünetei vannak vagy szeret.... :DDD
2013. márc. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

5 igen... :)

6 na ne mondd...

2013. márc. 5. 20:08
 9/11 A kérdező kommentje:
7 meg is tettem volna feltéve, hogy meg tudom ütni, mivel Ő egy kis izompacsirta... Én meg... hát nagyon nem...
2013. márc. 5. 20:09
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha biszex vagy és tetszik neked, akkor egyszerű a dolog. :D Ez egy álom helyzet :D Bár nekem lennének ilyen barátaim... xD
2013. márc. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!