Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit szólnátok, ha a barátotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha a barátotok virágot venne az exének nőnapra?

Figyelt kérdés
Mi nem élünk együtt,csak járunk,az exel 6 évig élt,van egy közös gyerekük,neki adta oda a virágot,hogy adja oda az anyjának,hogy a fiától kapta,persze ő is ott volt.

2013. márc. 8. 19:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
51%

Őszintén szólva.

Ne mindegy?!

2013. márc. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
ő a gyermeke anyja és 6 évig voltak együtt.. mi a kérdés???
2013. márc. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
de milyen alapon vesz neki virágot?semmi köze hozzá!
2013. márc. 8. 19:09
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Egy gyerek olyan kötelék, ami egy életre szól. A virágot nyilván az együtt töltött 6 év tiszteletére szánta. Semmi köze nincs ahhoz, hogy újra akarja vele kezdeni vagy ilyesmi. Az ilyen pasit hívják normálisnak...

Én semmi negatív reakciót nem tanúsítanék.

25/N

2013. márc. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Hogy-hogy milyen alapon vesz neki virágot? Nyilván mert tiszteli.
2013. márc. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

nem értem mi a bajod, teljesen normális, hogy a gyermeke anyjának vesz nőnapra virágot

nem egy nagy extra, ha jól értem

a virágot a gyereknek adta? hogy adja oda az anyjának? mert szerintem ez azt jelenti, hogy tanítja a fiának ezt az ünnepet

2013. márc. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
huh kérdező.. mi az, hogy semmi köze hozzá? ha ő úgy érzi,hogy meg kell tisztelje azzal a gyermeke anyját, hogy vesz neki egy kiba.szott virágot akkor vesz neki és kész
2013. márc. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
hát engem akkor is bosszant,ráadásul nem is tőle tudtam meg,meg minek hívja el az exe másik gyerekét hozzájuk az ő másik házasságából való gyerekéhez játszani?Mikor szakad már le róla végre?Ez a virág-dolog most meg még hab volt a tortán!
2013. márc. 8. 19:13
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
csak nekem jött úgy át, hogy a gyerekkel adatta oda a virágot, ergo úgy viselkedett ahogy egy rendes apához illik: tanítja a fiát az udvariasságra?
2013. márc. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

A NŐnap nem Valentin nap. Ilyenkor a kolléganőket, édesanyákat, meg úgy általában az összes NŐ-t szokás köszönteni, akihez egy férfinak bármilyen köze van.

Márpedig egy közös gyerek az eléggé okot ad arra, hogy köze legyen hozzá!

Pláne akkor, ha a gyerek köszönti az anyját: valóban, a gyermekét a nők tiszteletére tanítja, ebben semmi kivetnivaló nincsen!


Olyan meg nincs, hogy egy pasinak ne legyen köze a gyereke anyjához. Mindig lesz köze hozzá! Attól, hogy nem alkotnak egy párt, még lesz hozzá köze, nagyon is sok!

2013. márc. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!