Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Mit vártok el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit vártok el a férfiaktól/fiúktól? Nem értek már semmit!

Figyelt kérdés

Múltkor is beszélgettem egy lánnyal, el akartam hívni meginni valamit, de elküldött.

Akármilyen csajhoz megyek, ő csak összezavar. Nem tudom már mit akarnak a nők.

Ne haragudjatok, erre kénytelen vagyok egy fb-s példát hozni: Van páraverom. Őket likeolgatják is csajok. Böködik is. Engem szerintem még az életben sem bökött meg egy lány sem.


Egyszer volt, hogy megmondtam a lánynak, hogy tetszik, és nem akarta elhinni, olyan hihetetlen volt számára. Örült...mégsem lett belőle semmi.


Miért várjátok el, hogy a férfi indítson, ha így sem vagytok hajlandók a kisujjatokat sem mozdítani. Lehetséges lenne, hogy olyan jól nézek ki, hogy nem mernek velem kezdeményezni egyáltalán? Létezik egyáltalán ilyen??

Nem tudom már mit gondoljak!! Ronda nem vagyok, de akkor mi lehet a probléma?



2013. márc. 15. 11:39
 1/10 anonim válasza:
85%
Azért várjuk hogy a fiú kezdeményezzen mert igazából ez a ti dolgotok. Annál nincs szánalmasabb és magalázóbb amikor egy lány fut a fiú után. Én már átéltem és csak ki lettem használva mert egyből ugrottam amikor hívott utána meg kaptam a pofont mert előttem ugyanazokat mondta a többi lánynak is. Azóta mindig megvárom ameddig a fiú kezdeményez és olyannal nem is nagyon állok ilyen téren szóba akinek nem csak én kellek.
2013. márc. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Lehet hogy melegnek néznek... Bocsi,nem bántásból írom,egy kedvenc sorozatomban pont ezért nem tudott csajozni egy amúgy jóképű pasi.

És kérlek ne általánosíts!!! Lehet hogy nem a jó lányhoz,nőhöz mentél oda. Kiktől vársz pozitív visszajelzést?

2013. márc. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezt nem hiszem, szerintem, a helyesebb fiúknál inkább kezdeményeznek, bár nem láttalak képről, de szerintem nem azért nem jön össze semmi, mert túl jól nézel ki.
2013. márc. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet,rossz helyen keresgélsz. Vagy nem vagy az a tipikus "ezer haverom van,mindenki ismer" srác. A lányok(nem mindegyik,de a plázacica kategória) általában mutogatni akarja a pasit,azért hajt a népszerűbbre. Meg akiért többen odavannak. Persze ez sokszor nem igaz,de az én sulimban így szokott lenni. De azért vannak normálisabbak,csak azokat a nagyképű,nagyszájú idióták háttérbe szorítják. A kevésbé nagyszájúakat szinte észre se veszik. Azt nem tudom,hogy az a lány miért nem akarta,de nem biztos,hogy te tehetsz róla. Minden lány "mást vár el",sajnos sosem lehet pontosan tudni. De szerintem nem éri meg olyan lányok után futni,akiknek pl olyan srácok az esete,amilyen (nem külsőre,belsőre) nem olyan mint te. Megváltozni minden áron meg ne akarj. Akkor nem magad miatt szeretnének.Nem sok újat mondtam ezzel szerintem,de azért remélem,tudtam segíteni.:)

16/L

2013. márc. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Az, hogy nem vagy valami okos.
2013. márc. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
ha jól nézel ki és nem vesznek komolyan a lányok akkor még lehet kisfiúnak tartanak. Én is ismerek pár olyan pasit akik jól néznek ki de minden lánynál csak friendzone van, meghallgatja őket ahogy sírnak más pasik miatt és ennyi mintha a legjobb barátnőjük lenne.
2013. márc. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért és az nem megalázó, hogy egy fiú fut a lány után és közben lehet, hogy őt is kihasználják? Érdekes nálunk van is egy ilyen férfi, aki már családapa is. És ki a fene dönti el, hogy mi kinek a dolga? El kellene már vonatkoztatni a belétek nevelt hülye sztereotípiáktól, és 1-2 rossz élmény miatt meg nem kéne általánosítani, mert ezzel csak a saját szűklátókörűségeteket bizonyítjátok, semmi mást.
2013. márc. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Én is hasonlóképp vagyok... Utálom, hogy minden csajnak csak a haverja vagyok -.- Nem vagyok brutál pasi, de szerintem annyira csúnya sem. Úgy értem, láttam már nálam csúnyábbat, mégis volt barátnője...
2013. márc. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%
Az a probléma hogy te mag akarod érteni őket és logikai alapokra akarsz rakni egy olyan dolgot amiknek nincsenek logikai alapjai.
2013. márc. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Tyler913 ***** válasza:
100%

Sose kerdezd egy notol,mit akar. Neked kell megmondanod,mit akarjon.

Ha csak baratkent kezelnek,az azert van,mert valoszinuleg csak baratkozol. Ha not akarsz,ferfikent tekints magadra,es igy kozelitsd meg a noket.

2013. márc. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!