Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Hogyan hívjam fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogyan hívjam fel erre az egészre a figyelmét?

Figyelt kérdés
Néz, én is nézem. Sőt, ÚGY néz. Mindig kiáll a folyosóra, ha én is kint vagyok. Most már ott "tartunk" hogy amikor először találkozunk a nap, akkor rám néz,és mosolyogva biccent. De már ez megy 2 hete... Én nem szeretnék lépni, azt gondolom, hogy ez az Ő dolga. Mit tudnék csinálni, hogy rájöjjön végre, hogy én is éppen ugyanúgy szeretem, mint Ő engem? (egyébként kicsit félénk a srác) 16/L

2013. márc. 21. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
3 eve enis igy voltam egy szep leanyzoval az iskolaban bar csak 7 edikes voltam es felenk , a lany tette meg az elso lepest de utana mar megtaltosodtam es minden oke volt 7 honapig :) ( kezdemenyezz neki )
2013. márc. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
XXI. század. Nyugi te is kezdeményezhetsz, nem tiltja a törvény. Ha biztos vagy a dologban akkor egy beszélgetés alkalmával rákérdezhetsz. ha tényleg olyan félénk a srác mint mondod,lehet nem fog kezdeményezni.
2013. márc. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Baccardi01 ***** válasza:
Sajnos ez így van. Biztos nem mer megszólítani, így neked kell megtenni az első lépést.
2013. márc. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat! Csak attól félek, hogy akkor megijed. Vagy nem tudom...
2013. márc. 22. 19:30
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Igazából te most vesztesként állsz hozzá a dolgokhoz. CSAK POZITÍVAN!!!

Ha a srác fél és te tudod, hogy tetszel neki, lépj nyugodtan! Baj nem lehet belőle.

És persze lehet úgy is beszélni vele, hogy ne ijedjen meg. Elég szerintem ha csak odamész hozzá és elhívod mondjuk... egy sütire? Kb így:

-Szia! .... vagyok! Téged hogy hívnak?

Pl. kezdheted így... Ha meg nem látásból ismered, akkor meg térhetsz rögtön a tárgyra.

-Szia! Azt szeretném kérdezni, hogy esetleg nem jönnél-e el velem mondjuk sütizni?

Vagy valami ilyesmi. Legrosszabb esetben nemet mond, de akkor sem lesz semmi baj! Vagy nem muszáj elhívni sehova, ha te úgy gondolod, hogy "korai lenne". Csak beszélgess vele valamiről. Fogsz találni valami témát, hidd el! :)

Drukkolok! :)

L.

2013. márc. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Holnap nagy nap lesz :)))
2013. márc. 24. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!