Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátnőm beszélget cseten az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm beszélget cseten az exével, aszt mondta mint barát . De egyszer már mondta hogy többet nem beszélgetnek mert valamint összevesztek De láttam hogy megint beszélgetnek csak nem tudom hogy miről! Foglalkozzak vele vagy mi legyen?

Figyelt kérdés

2013. márc. 28. 21:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hazudott a csaj. Vond kérdőre. Aztán lapátra lehet tenni, ha fontosabb neki az exsze.
2013. márc. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kuka a csaj. Miért nem veled beszélget????????
2013. márc. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Lehet közös dolguk. De attól még veled lehetne őszinte.

A gond nem az, hogy beszélget vele, hanem hogy azt mond-

ta, hogy nem beszél vele.


Ez kérem 1 hazugság. Itt csak az a kérdés, hogy mikor

követi a többi!

2013. márc. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
választ meg is kaptam tőle ...aszt mondta hogy azért nem mondja el mert tudja h kiakadok vagy bevágom a durcit...brutálisan féltékeny vagyok csak öt persze ez zavarja
2013. márc. 28. 21:40
 5/11 anonim ***** válasza:
Tisztelt kérdező,mint nő mondom,ha én az exeimmel beszélgetnék facen,annak oka volna.És mint már a nevükben is benne van exek,elmúltak,múltbéliek,sztornózva,ennyi.mit beszélget még vele?!Én a helyedben kérdőre vonnám,és kérném,hogy mutassa meg mit írogattak egymásnak,aztán lapát,mert az ilyen nem normális dolog egy kapcsolatba.És ezt azért mondom,mert én is kapcsolatban élek már 7 éve,27 éves vagyok,és nem vagyok tipikus féltékeny fajta,de azért ez már....mégis minek beszélgetnek?!Jah a másik és miért is nem őszinte veled?!Talán ez a legfontosabbb az egészben,és akkor itt már megis kaptad a választ!
2013. márc. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

hát ja igaz! de akár hányszor kérdeztem töle h mi van ö volt felháborodva h értsem meg h semmi nincs köztük csak mint barát beszélgetnek egymással...

sokan meg mondták szarjam le beszélgessenek akit lehet vinni vigyék de hamar ....ez igy rendben is van de krvára zavar és akkor mondom neki h zavar erre ö mondja h öt is zavarná ha az exemmel csetelnék...

2013. márc. 28. 22:32
 7/11 anonim ***** válasza:
mit jelent az a szó, hogy aszt?
2013. márc. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
De ember azert mert szakitottak egymasra se nezznek?
2013. márc. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nem azt mondom ... de kitudja miről beszélnek nagyon zavaró,mégis csak az exéröl beszélünk
2013. márc. 29. 14:51
 10/11 anonim ***** válasza:
Összeveszhettek, és utána mondjuk lehet h egymásba botlottak vhol v csak úgy neten keresztül még fogták és kibékültek. Nem tudom, mennyi idő telt el azóta, mióta azt mondta a lány, hogy összevesztek és aközött, hogy láttad hogy egymással cseteltek. Mert ez nem feltétlenül hazugság így. Beszéljétek meg barátnőddel, h hogy volt:)
2013. márc. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!