Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Féltékennyé akar tenni vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékennyé akar tenni vagy továbblépett?

Figyelt kérdés

Nagy vonalakban: nyári tábor-flört, smárolás (nem volt szex, még csak 14-15 évesek voltunk...)-utána is találkozgattunk-suliban beszélgettünk-teljesen beleszerettem.

Ez volt lassan 4 éve.

Azóta nem bírunk elszakadni egymástól(?) azt hiszem ez a legmegfelelőbb kifejezés. Nem tudom ő mit érez irántam, az csak egy dolog, hogy rendszeresen szexelünk, de a kapcsolat még nem jött szóba soha. Olyan is volt már, hogy az éjszaka közepén felhívott beszélgetni, moziba járunk, bulizni. Viszont utána meg akár hetekig nem beszélünk. Februárban kikezdtem egy gyerekkel, csak kíváncsiságból, mit szól hozzá(mert már nem bírtam ezt a bizonytalanságot!egy darabig jó móka, de túl régóta megy a játék)...azt hiszem ez nem volt jó ötlet, ugyanis azóta szóba se álltunk és pár napja kitette facebookra, hogy kapcsolatban van valami "mégazéletbennemláttam" lánnyal. Nem kérdezhetem meg tőle 3 hónap szótlanság után, hogy ez most komoly-e...Mit tegyek?

Tudom ,hogy agyonbonyolítottuk a dolgot, és nem kéne szórakozni, hanem tiszta lapokkal indulni, de ...én se így akartam, higgyétek el.



2013. ápr. 2. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy kérdezd meg tőle,vagy hagyd a francba. Lehet azt hiszi ki akarsz szállni ebből a szexkapcsolatból,és ő is tovább lép. A fiúk külön tudják választani az érzelmeket a szextől. Úgy tűnik ,neked ez nem megy.
2013. ápr. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kolosszus22 ***** válasza:

Szerintem féltékennyé akar tenni, ne feledd az első lépést te tetted meg a játékban! A legjobb az lenne ha leülnétek végre és megbeszélnétek ezt az egészet és te is elmondanád, hogy talán jó lenne továbblépni ebben a szimpla bulizós, szexkapcsolaton!

26F

2013. ápr. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

4 éve tart ez a dolog, de még nem került szóba, hogy lehetne kapcsolat is.

Ezt valahogy nem tudom elképzelni.

Elég betegnek tűnik, amit ti művelhettetek.

2013. ápr. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, tekintve a korotokat, én elhiszem, hogy még Ti sem tudjátok mit akartok.. bár egy nagy beszélgetéshez szerintem nem kell akkora bátorság, mint a szexeléshez.. De hogy tanácsot is adjak: nyugodtan írjál neki, hogy mi ez a kapcsolat, honnan ismeri a lányt stb.. a válaszaiból úgy is kiderül..
2013. ápr. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!