Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam el a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a legjobb barátomnak hogy tetszik nekem és járni szeretnék vele? 13L

Figyelt kérdés
nem arra gondoltam hogy odamegyek és odavágom neki hogy járni szeretnék vele hanem valahogy úgy elmondani hogy leessen neki! tudnátok segíteni?

2013. ápr. 7. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pedig jobb, ha odamész és odavágod neki. Ha nagyon finoman akarod csinálni, akkor ki se mered majd mondani.
2013. ápr. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
az előzőnek teljesen igaza van! én fiúként mondom... a legjobb barátom lány és habár nem nekem de egy haveromnak próbálta(próbálja) úgy elmondani hogy leessen neki már fél éve úgyhogy nem túl jó taktika
2013. ápr. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
mert biztos nem esett le még a lánynak
2013. ápr. 24. 17:19
 4/4 stevejones ***** válasza:

Egyszer hívd el találkozásra, aztán szépen finoman mondd el neki, hogy mit érzel, habozás nélkül, őszintén.

Tudom hogy nem egyszerű.

Drukkolok Neked.

2020. dec. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!