Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha a fiú szeret,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a fiú szeret, de én nem?

Figyelt kérdés
Szerelmes belém egy fiú.... Ő az úgynevezett "legnépszerűbb" az egész iskolában. De én nem akarok tőle semmit. Mit tegyek? Megmondjam neki? Vagy próbáljam meg,hátha kisül belőle valami jó is.

2013. ápr. 9. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:
kamu:DD
2013. ápr. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló a helyzetem csak nekem nem egy híres fiúval, hanem egy olyan sráccal akit alig ismerek kb. 8 éves koromban találkoztam vele. Amúgy hozzád személyesen ment oda vagy csak írta a neten? Amúgy én csak simán nem írok neki de előbbutóbb szembe kell néznem vele, mert a szüleink szevezni akarnak majd közös programokat is. De szerintem írd meg neki hogy nem tetszik neked és azért egy ilyen népszerű pasinál egy pofáraesés nagyon meg tudja változtatni, de ahogy gondolod. ( Bocsi hogy a saját sztorimat is beleírtam)
2013. ápr. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Taposs a szívébe. Bunkózz vele.

Nem szép dolog, de nagyon hatásos.

2013. ápr. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hagyd ott.. úgyis talál másikat, van nálad szebb is..
2013. ápr. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

túl snassz a "ne haragudj, nem szeretnék tőled semmit"? :D

én igazából ennél simább lekoptatást nem tudok elképzelni.

mellesleg: miért próbálnád meg, ha nem akarsz tőle semmit?

2013. ápr. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!! :)

(és amúgy volt egy olyan kérdés,hogy oda jött-e hozzám,vagy csak chaten beszéltünk? Én hozzám személyesen jött oda)

2013. ápr. 12. 21:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Komunikáció!
2013. máj. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!